Małeccy Dent - dentysta z Bydgoszczy

Sprawdzony gabinet dentystyczny MałeccyDent dostarcza różnorodną ofertę rozwiązań stomatologicznych jak na przykład implanty zębów, korony protetyczne i pełnoceramiczne, aparaty lingwalne, a także aparaty incognito, które cechują się wysoką jakością materiałów z jakich zostały wykonane oraz trwałością. Nasze usługi świadczymy w atrakcyjnej cenie, która ujmie wszystkich nabywców. Z całych sił zachęcamy Ciebie do skorzystania z usług naszego gabinetu dentystycznego.

Korony protetyczne

Zdrowy Sklep - naturalna żywność

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem do domów Klientów indywidualnych wyjątkowych produktów, które nie posiadają żadnych konserwantów oraz barwników. W ofercie sklepu internetowego Zdrowy Sklep znajduje się między innymi krem z orzechów laskowych w wariancie klasycznym lub z dodatkiem syropu winogronowego. Posiada on dużą zawartość magnezu, a także nie pomimo akcentów słodkich oraz słonych, nie zawiera sztucznej soli oraz cukru. Zajmujemy się również sprzedażą produktów bezglutenowych oraz dla cukrzyków.

olej kokosowy sklep internetowy

Metody medycyny niekonwencjonalnej

Tradycyjne metody terapii naturalnej pozwalają na alternatywne leczenie raka. Świat zna wiele możliwości, dzięki którym dochodzi do naturalnej regeneracji komórek ludzkiego organizmu. Jedną z metod jest bioenergoterapia. Podstawą dla zachowania zdrowia jest oczywiście prowadzenie prawidłowego stylu życia.

Alternatywne leczenie raka

Citomed - depilacja laserowa

Jesteśmy przedsiębiorstwem, która obsługuje największą sieć niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej w regionie kujawsko-pomorskim. Prowadzimy prywatny szpital. Naszym pacjentom proponujemy możliwość umówienia się na wizytę między innymi do takich specjalistów jak dermatolog, ginekolog, kardiolog, onkolog, neurolog oraz wielu innych. Wykonujemy również zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, w tym innowacyjną depilację laserem przy wykorzystaniu głowicy exel HR. System jest wyposażony w okno szafirowe, które poprzez chłodzenie zapewnia bezbolesność zabiegu.

Szpital Toruń

Automaty z wodą gazowaną i niegazowaną

Sprzedajemy automaty bezbutlowe m.in. dla gastronomii. Dystrybutory wody posiadają płyny gazowane, niegazowane, zimne oraz ciepłe, które bardzo dobrze sprawdzą się w hotelach, biurach, restauracjach, szkołach czy punktach obsługi klienta. Automaty pomogą zaoszczędzić pieniądze za wywóz śmieci oraz ograniczyć liczbę plastikowych butelek.

dystrybutory wody

Stylowe szkła chroniące przed słońcem

Zajmujemy się sprzedażą szkieł przyciemniających, a także soczewek kontaktowych. Oferujemy modne okulary przeciwsłoneczne czołowych marek na rynku: Dolce & Gabbana, Ray-Ban oraz Vogue. Produkty przez nas oferowane charakteryzują się nie tylko wpasowywaniem się w aktualne trendy, ale także spełnianiem norm dotyczących ochrony wzroku.

Modne okulary przeciwsłoneczne

Środki do wody

Abstrahując już nawet od tego, że na każdej pływalni niezbędna jest regularna troska o stan wody samej z siebie, wyobraźcie sobie Państwo jak wiele zanieczyszczeń dostaje się do niej w momencie, gdy z usług ośrodka korzysta wiele osób. Chemia basenowa, jaką proponujemy Państwu w asortymencie envolab to bogaty wybór preparatów, które pomogą zadbać o odpowiedni poziom higieny. Znajdziecie u nas zarówno granulaty jak i płyny. Ponadto sprzedajemy też oświetlenie, akcesoria czy urządzenia pomiarowe.

Chemia basenowa