Małeccy Dent - dentysta z Bydgoszczy

Sprawdzony gabinet dentystyczny MałeccyDent dostarcza różnorodną ofertę rozwiązań stomatologicznych jak na przykład implanty zębów, korony protetyczne i pełnoceramiczne, aparaty lingwalne, a także aparaty incognito, które cechują się wysoką jakością materiałów z jakich zostały wykonane oraz trwałością. Nasze usługi świadczymy w atrakcyjnej cenie, która ujmie wszystkich nabywców. Z całych sił zachęcamy Ciebie do skorzystania z usług naszego gabinetu dentystycznego.

Korony protetyczne

Ośrodek terapii uzależnień

Podobnie jak ktoś namówił nas do sięgnięcia po pierwszy kieliszek, również i w przypadku rozpoczęcia leczenia z nałogu potrzebujesz namowy i zaangażowania innych osób. Z tą jednak różnicą, że Ci drudzy chcą, żebyś jak najszybciej wrócił do normalnego życia, na nowo stał się ich ojcem, mężem, kolegą z pracy, przyjacielem. Dlatego prywatny ośrodek terapii uzależnień AkMED udziela wsparcia wszystkim, którzy cierpią z powodu alkoholizmu, narkomanii oraz innych niebezpiecznych dla zdrowia nawyków. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Ośrodek terapii uzależnień

Mało inwazyjne powiększanie penisa

W naszym gabinecie urologicznym zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób męskich narządów płciowych. Przeprowadzamy również zabieg powiększania prącia, który realizowany jest za pomocą mało inwazyjnej i sprawdzonej metody Nugteren HM. Polega ona m.in. na użyciu kwasu hialuronowego albo przeszczepieniu tłuszczu.

Zabieg powiększania prącia

sklep medyczny

Dokładamy wszelkich starań do tego, aby dostarczyć naszym Klientom rozwiązania najlepiej odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Internetowy sklep medyczny medinox.pl to miejsce, gdzie znajdziesz między innymi praktyczne termometry bezdotykowe, cechujące się dokładnością pomiaru ciśnieniomierze oraz niezawodne glukometry. Zapraszamy na naszą stronę.

internetowy sklep medyczny

Kinesiotaping - oferta

Wzbogać swoją wiedzę z zakresu medycyny i dbania o swoje zdrowie! Medico pozwoli Ci znaleźć profesjonalne, a przy tym przystępne informacje dotyczące interesujących Cię kwestii. Charakteryzujemy m. in. różnego rodzaju metody terapeutyczne, takie jak kinesiotaping, czyli plastrowanie dynamiczne. Sprawdź!

Kinesiotaping

Hair Medica - wypadanie włosów związane ze stanem organizmu

Z tego w jaki sposób się prezentujemy można wyciągnąć dosyć daleko idące wnioski, dotyczące stanu naszego zdrowia. Wygląd skóry, jej odcień, stan paznokci, a także lśniąca fryzura wskazują na to, czy jesteśmy od środka trawieni przez jakąś chorobę. Jeżeli ona się pojawi to bardzo szybko objawi się to również na naszych włosach. Łysienie telogenowe jest najczęściej wywoływane przez czynniki dziedziczne, lub też środowiskowe, jak właśnie choroba wewnętrzna organizmu. Zapraszamy na stronę internetową Hair Medica po więcej informacji.

Łysienie

Wsparcie dla małżeństw

Nasz ośrodek psychologiczny i pedagogiczny świadczy wsparcie dla par, które borykają się z problemami. Poradnia małżeńska w naszej placówce obejmuje kilka lub kilkanaście dłuższych spotkań w daną parą. Przyglądamy się konfliktom, a także umiejętności komunikacji i wyrażania emocji pomiędzy dwiema osobami.

Poradnia małżeńska

Poradnia ortopedyczna

Nasza przychodnia jest prywatnym ośrodkiem, w którego skład wchodzą liczne poradnie specjalistyczne. Okulista, ortopeda, chirurg, dermatolog czy endokrynolog to tylko kilku z wielu naszych lekarzy, którzy przyjmują pacjentów w naszym białostockim punkcie medycznym. Na naszej stronie sprawdzisz dostępne terminy wizyt u wybranego specjalisty.

ortopeda Białystok

Korygowanie wad wymowy

Aparat mowy to jeden z ważniejszych narządów pozwalających nam swobodnie komunikować się z otoczeniem. Nie u każdego ten skomplikowany mechanizm działa jednak bez zarzutu - nasz gabinet logopedyczny w Warszawie powstał właśnie z myślą o pacjentach z zaburzeniami funkcji wypowiadania się. Podczas prowadzonych zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych korygujemy wady artykulacji i pracujemy nad lepszą emisją głosu. Mamy także doświadczenie w terapii seplenienia, jąkania się, rynolalii oraz lambdacyzmu.

Gabinet logopedyczny Warszawa

przyprawy ziołowe

W chłodne, pochmurne jesienne i zimowe dni, kiedy na niebie brakuje słońca, szczególną popularnością cieszą się dania przywodzące na myśl ciepłe kraje. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przyprawy ziołowe, dzięki którym w kilka zaledwie chwil możecie Państwo stworzyć wyborne dania. Warto od czasu do czasu nacieszyć podniebienie kuchnią. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej wspaniałej oferty.

przyprawy ziołowe

Medycyna estetyczna

Witamy w klinice medycyny estetycznej Max-Med w Rzeszowie. Wśród licznych zabiegów dla pięknej cery i ciała oferujemy również operację opadających powiek górnych. Efektem zabiegu jest odmłodzona i rozświetlona twarz oraz spojrzenie. Chirurg usuwa nadmiar tłuszczu i skóry i zszywa w załamaniu oka. Zmarszczki wygładzają się.

Plastyka powiek

Naucz się ratowania życia

Zapraszamy do sprawdzenia naszych kursów, które mogą niejednej osobie uratować życie. Uważamy, że wiedza na temat podstaw ratownictwa może zdziałać prawdziwe cuda. Dlatego tez w ramach działalności naszego ośrodka prowadzimy szkolenia z pierwszej pomocy między innymi dla dzieci, młodzieży szkolnej, ale także dla osób indywidualnych czy nauczycieli. Zajmujemy się także prowadzaniem kursów dla firm i innych instytucji. Dzięki nam z całą pewnością będziesz wiedział, co robić, aby uratować życie drugiej osobie!

Szkolenie z pierwszej pomocy

Choroby tarczycy

Choroby, które zaburzają struktury hormonalne, poza negatywnym wpływem na cały organizm, źle oddziałują również na stan psychofizyczny. Jedną z takich dolegliwości jest przewlekłe limfocytowe zapalenie tarczycy. W naszym sklepie internetowym dostępny jest poradnik napisany przez dr med. Leveke Brakebusch oraz prof. dr med. Armina Heufeldera, który dostarcza wskazówek oraz opisuje, jak wygląda życie z Hashimoto.

Życie z Hashimoto

Bio-harmonia

Zajmujemy się dystrybucją naturalnych preparatów - witamin, które pozwalają na oczyszczenie organizmu z toksyn. Oferujemy między innymi produkty ziołowe, probiotyki, kosmetyki naturalne, witaminy, multiwitaminy, ziołowe energetyki oraz wiele innych produktów, doskonale wpływających na kondycję organizmu.

Probiotyki

Sklep Medyczny internetowy

Przedstawiamy Państwu sklep medyczny online Technika medyczna. Taki sprzęt rehabilitacyjny, jaki znajdziecie Państwo w naszym asortymencie, jest naprawdę bardzo polecany przez wielu lekarzy i specjalistów. Oferujemy akcesoria do użytku domowego, jak i klinicznego, m.in. w termoterapii, krioterapii, naświetlaniach, magnetoterapii, inhalacjach, fizjoterapii i nie tylko.

Sklep Medyczny Online

Akcesoria do sprzętu medycznego

Strona internetowa oferuje szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do sprzętu medycznego. W ofercie dostępne są osłony na koła do wózków inwalidzkich, dzięki którym można pokreślić swój indywidualny charakter lub odnowić pojazd. Posiadamy nakładki w wielu kolorach i wzorach, o średnicy od 17 do 28 cali.

Osłony na koła do wózków inwalidzkich

Rękawowa resekcja żołądka cena

Proces leczenia skrajnej otyłości, nie należy do łatwych oraz krótkotrwałych. Najważniejszym jest jednak fakt, iż nie jest on niejednokrotnie możliwy bez podjęcia dodatkowych środków jakimi są zabiegi chirurgiczne. Te, wykonywane przez klinikę KCM to między innymi zmniejszenie żołądka. Fachowa nazwa tej operacji to rękawowa resekcja żołądka, a polega ona na laparoskopowym usunięciu części narządu w celu zmniejszenia powierzchni, w której mógłby być gromadzony pokarm. Bezpośrednią konsekwencją terapii jest konieczność utrzymania restrykcyjnej diety.

Resekcja żołądka cena

Profesjonalne zabiegi dla zębów

Łódź, to właśnie tutaj w naszym gabinecie stomatologicznym wykonujemy najlepsze zabiegi, które z pewnością sprawią, że Twoje zęby będą zdrowe oraz piękne. Oferujemy między innymi leczenie kanałowe, procesy związane z protetyką, a także ortodoncją. Dla nas najważniejsze są zdrowe zęby i pełne zadowolenie naszych pacjentów. Gwarantujemy, że te usługi spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod względem ich jakości, jak i czasu wykonania. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do pełnego zapoznania się z naszą ofertą!

Leczenie Kanałowe

Usuwanie nagniotków

MediPedi oferuje różnego rodzaju zabiegi na stopy. Wiemy jak ważne są dla Państwa piękne, gładkie i zdrowe stopy, szczególnie w okresie letnim, kiedy chodzi się w sandałach, dlatego usuwanie odcisków to nasza specjalność - zrobimy to szybko i bezboleśnie, a zarazem skutecznie tak, by nie martwili się Państwo już tym problemem.

Usuwanie odcisków

Rodzaj psychoterapii

Uznawana za jedną z metod pracy z pacjentem. Psychoterapia integracyjna wyróżnia się wysoce indywidualnym podejściem do osoby. Może być stosowana na niemal każdy problem człowieka. Korzystają z niej pacjenci zmagający się z zaburzeniami osobowości, uzależnione lub mające problem z relacjami z innymi ludźmi lub w pracy zawodowej.

Psychoterapia integracyjna