Małeccy Dent - dentysta z Bydgoszczy

Sprawdzony gabinet dentystyczny MałeccyDent dostarcza różnorodną ofertę rozwiązań stomatologicznych jak na przykład implanty zębów, korony protetyczne i pełnoceramiczne, aparaty lingwalne, a także aparaty incognito, które cechują się wysoką jakością materiałów z jakich zostały wykonane oraz trwałością. Nasze usługi świadczymy w atrakcyjnej cenie, która ujmie wszystkich nabywców. Z całych sił zachęcamy Ciebie do skorzystania z usług naszego gabinetu dentystycznego.

Korony protetyczne

Mediconcept - poradnia lekarza ginekologa

W zakresie świadczonych przez specjalistę ginekologii czynności medycznych należałoby wymienić: cytologię, wymazy bakteriologiczne, badania ultrasonograficzne i prenatalne, monitorowanie owulacji, poradnictwo w zakresie doboru antykoncepcji, leczenie niepłodności, położnictwo, kolposkopię oraz inne procedury. Wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Pragniemy poinformować nasze stałe pacjentki, że w naszej placówce istnieje możliwość rejestracji wizyty u lekarza chorób kobiecych przez Internet.

Inseminacja Wrocław

Profemed - jak nabrać pewności siebie?

Zdrowy i piękny wygląd to marzenie każdego człowieka. Kiedy jednak zmiany skórne, blizny lub pierwsze oznaki starzenia sprawiają, że czujemy się skrępowani i brakuje nam pewności siebie warto skorzystać z możliwości, jakie daje medycyna estetyczna. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej gabinetów Profemed z Warszawy.

medycyna estetyczna warszawa

Stomatolog Szczecin - Centrum Medyczne Dom Lekarski

W doskonałej ofercie posiadamy najlepszej jakości usługi stomatologiczne w Szczecinie. Oferujemy Państwu najlepsze leczenie medyczne z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii, protetyki, implantologii oraz stomatologii estetycznej. Pracujemy na technologicznie sprawdzonym sprzęcie oraz materiałach wyłącznie renomowanych firm najwyższej jakości. Nasza specjalność to stomatologia estetyczna, dzięki której poprawa wyglądu Państwa uzębienia jest możliwa. W ofercie proponujemy poprawę estetyki - wybielanie zębów, piaskowanie, usuwanie kamienia, licówki, korony, implanty.

Stomatolog Szczecin

Zdrowy Sklep - naturalna żywność

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem do domów Klientów indywidualnych wyjątkowych produktów, które nie posiadają żadnych konserwantów oraz barwników. W ofercie sklepu internetowego Zdrowy Sklep znajduje się między innymi krem z orzechów laskowych w wariancie klasycznym lub z dodatkiem syropu winogronowego. Posiada on dużą zawartość magnezu, a także nie pomimo akcentów słodkich oraz słonych, nie zawiera sztucznej soli oraz cukru. Zajmujemy się również sprzedażą produktów bezglutenowych oraz dla cukrzyków.

olej kokosowy sklep internetowy

Metody medycyny niekonwencjonalnej

Tradycyjne metody terapii naturalnej pozwalają na alternatywne leczenie raka. Świat zna wiele możliwości, dzięki którym dochodzi do naturalnej regeneracji komórek ludzkiego organizmu. Jedną z metod jest bioenergoterapia. Podstawą dla zachowania zdrowia jest oczywiście prowadzenie prawidłowego stylu życia.

Alternatywne leczenie raka

Citomed - depilacja laserowa

Jesteśmy przedsiębiorstwem, która obsługuje największą sieć niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej w regionie kujawsko-pomorskim. Prowadzimy prywatny szpital. Naszym pacjentom proponujemy możliwość umówienia się na wizytę między innymi do takich specjalistów jak dermatolog, ginekolog, kardiolog, onkolog, neurolog oraz wielu innych. Wykonujemy również zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, w tym innowacyjną depilację laserem przy wykorzystaniu głowicy exel HR. System jest wyposażony w okno szafirowe, które poprzez chłodzenie zapewnia bezbolesność zabiegu.

Szpital Toruń

Automaty z wodą gazowaną i niegazowaną

Sprzedajemy automaty bezbutlowe m.in. dla gastronomii. Dystrybutory wody posiadają płyny gazowane, niegazowane, zimne oraz ciepłe, które bardzo dobrze sprawdzą się w hotelach, biurach, restauracjach, szkołach czy punktach obsługi klienta. Automaty pomogą zaoszczędzić pieniądze za wywóz śmieci oraz ograniczyć liczbę plastikowych butelek.

dystrybutory wody