Oleje silnikowe do każdego auta

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości olejów hydraulicznych oraz silnikowych przystosowanych praktycznie do wszystkich modeli aut dostępnych na rynku. Polecamy wyroby znanych i cenionych marek, między innymi Statoil, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem oraz wybrania odpowiedniego produktu. Zapewniamy przystępne ceny, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań, służymy fachowym doradztwem.

Olej hydrauliczny

Pomoc lekarska dla pupili

Nasza placówka przyjmuje zwierzęta domowe, które wymagają pomocy medycznej. Klinika weterynaryjna Vet-Med w Łodzi to miejsce przeznaczone do udzielania zarówno pierwszej pomocy, jak i prowadzimy działania profilaktyczne oraz oferujemy strzyżenie i usługi pielęgnacyjne. Przeprowadzamy badania oraz jesteśmy w stanie wykonać operacje, jak również opracować program leczenia dla pupili domowych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z profilem naszej działalności i skorzystania z naszego wsparcia w sytuacjach, które Pańśtwa niepokoją.

przychodnia weterynaryjna łódź

Arysta LifeScience - preparaty wspierające rozwój roślin

Aby polepszyć jakość naszych owoców warto zadziałać chwastobójczo i przeciwgrzybiczo. Zarówno ochrona truskawek przed chwastami, jak i pozbywanie się pleśni jest możliwa przy użyciu preparatów, jakie Państwu proponujemy. W katalogach Arysta LifeScience znaleźć można dokładny opis specyfików wraz z wytycznymi dotyczącymi ich stosowania.

Ochrona truskawek przed chwastami

Duży wybór ładowarek

Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu pierwszej klasy sprzętu, pochodzącego od sprawdzonych producentów. Dystrybutor, firma BOGART Tadeusz Bogacz poleca takie maszyny rolnicze, jak ładowarka Merlo. Jest to narzędzie niezbędne w każdym gospodarstwie, które znacznie ułatwia wykonanie części prac.

ładowarka merlo

Sprzedaż i wynajem konstrukcji modułowych - firma Polkont

Zachęcamy do zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą usług. Firma Polkont zajmuje się zarówno wynajmem jak i sprzedażą konstrukcji modułowych takich jak kontenery transportowe. W naszej ofercie znajdują się także modele magazynowe, socjalne, chłodnicze, techniczne oraz biurowe. Od wielu tak współpracujemy z licznymi firmami spedycyjnymi i logistycznymi a także sektorem rolnym oraz wojskiem. zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, obsługę techniczną oraz pomoc serwisową. Zachęcamy do kontaktu.

Kontenery transportowe

Najlepsze modele toreb

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Artens, będącej producentem bezpiecznych dla środowiska dodatków. W naszym asortymencie znajdują się między innymi torby ekologiczne z nadrukiem, które pozwalają na swobodne przenoszenie zakupów czy osobistych rzeczy. Są to modele nie tylko wyjątkowo trwałe i praktyczne, ale także atrakcyjne wizualnie i w pełni biodegradowalne. Proponujemy wersje, które są wykonane z bawełny. Są to dodatki wielokrotnego użytku, pozwalające na wyparcie foliowych worków.

Torby ekologiczne z nadrukiem

ABC Wyposażenia - zróżnicowane meble szkolne

Zapewnienie uczniom możliwości zachowania odpowiedniej pozycji w trakcie codziennych, wielogodzinnych zajęć w podstawówce, gimnazjum czy liceum to podstawowy obowiązek osób zarządzających regularnym funkcjonowaniem placówki. Stoliki szkolne, w jakie możecie się Państwo zaopatrzyć w asortymencie firmy ABC Wyposażenia to trwałe i stabilne produkty, które zapewnią wygodne podparcie i zdrowe ułożenie ciała. Tym samym nic nie będzie rozpraszało uwagi Waszych podopiecznych w trakcie godzin lekcyjnych.

Stoliki szkolne

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co stanowić może wyposażenie pizzerii - od pieca, przez narzędzia do wyrabiania ciasta, po naczynia. Wszystkie nasze produkty to urządzenia doskonałej jakości, dostępne w przystępnych cenach. Wyposażenie pizzerii z naszą firmą zrealizujesz szybko i w jednym miejscu.

Wyposażenie pizzerii

Zapraszamy państwa do wypróbowania najwyższej jakości specjalistycznych środków czystości, którym nie będzie w stanie oprzeć się żaden brud. Zapewniamy dostęp zarówno do chemii, gospodarczej, spożywczej jak i przemysłowej, dzięki której usuniecie zabrudzenia z każdych powierzchni. Odplamiacze, mycie podłóg czy mebli, konserwacja - nie ma w naszym asortymencie takich produktów, których nie dostosowalibyście państwo do własnych potrzeb.

środek do mycia podłóg

Nasza firma to uznany przez wielu klientów producent teczek. Są to produkty nowoczesne, oryginalne, estetyczne i praktyczne. Zapewniamy, że to właśnie dzięki naszej ofercie będą Państwo w stanie zaopatrzyć się w wysokiej jakości teczki B5, popularne wśród kierowców. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Teczka B5