http://www.dedalusenglish.pl/

Dla tych z państwa, którym zależy na rozwinięciu swoich kompetencji językowych, przygotowaliśmy niezwykłą ofertę kursów angielskiego. W naszych działaniach posługujemy się m.in. innowacyjną metodą - Dedalus English. Jest to połączenie wiedzy oraz doświadczenia i przekazanie ich obu w sposób niezwykle atrakcyjny.

kursy językowe wrocław

Zatrudnienie w UE

Jesteśmy agencją pośredniczącą w naborze kandydatów na stanowiska tymczasowe lub stałe w UE. Praca w Unii Europejskiej to zarówno oferty z branży budowlanej, jak i gastronomicznej oraz usługowej. Sprawdź na naszej stronie, jakie są dokładne zasady zatrudnienia oraz jakich dokumentów potrzebujesz, aby wyjechać za granicę.

Praca w Unii Europejskiej zasady

Naszą najważniejszą ofertą jest angielski dla firm. Warszawa - tutaj działamy i tutaj prowadzimy swoje kursy oraz szkolenia. Nasza oferta przeznaczona jest dla firm i przedsiębiorstw stawiających na jak największy rozwój swoich pracowników w celu podniesienia wartości całej korporacji. Zapewniamy, że to właśnie angielski dla firm w Eduakademos jest najlepszym rozwiązaniem pozwalającym na profesjonalne dopasowanie swoich oczekiwań do naszych możliwości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Eduakademos.

Angielski dla firm Warszawa

Pracuj i podróżuj za granicą

Jeśli poszukujesz przygód i chciałbyś spędzić wakacje pracując za granicą, to nasza oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Proponowana przez nas praca na wakacje dla studentów, gwarantuje Ci możliwość zwiedzania Stanów Zjednoczonych, szlifowania języka angielskiego, a także zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Praca na wakacje dla studentów