http://www.dedalusenglish.pl/

Dla tych z państwa, którym zależy na rozwinięciu swoich kompetencji językowych, przygotowaliśmy niezwykłą ofertę kursów angielskiego. W naszych działaniach posługujemy się m.in. innowacyjną metodą - Dedalus English. Jest to połączenie wiedzy oraz doświadczenia i przekazanie ich obu w sposób niezwykle atrakcyjny.

kursy językowe wrocław

Kursy dla pracowników - ASC Safety Corporation

Czy wiesz, jak ważna jest ocena ryzyka zawodowego kierowcy lub sprzedawcy? Z ASC Safety Corporation uzyskasz specjalistyczną wiedzę z zakresu BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. Przeprowadzamy fachowe szkolenia z operowania wózkami widłowymi, gaszenia pożarów czy prowadzenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Wydajemy stosowne pozwolenia na przeprowadzanie szkoleń we własnym zakładzie. Gwarantujemy wiedzę na najwyższym poziomie, przeprowadzanie wykładów i warsztatów w ciekawy sposób, a także profesjonalne podejście do klienta.

ocena ryzyka zawodowego kierowcy

Zatrudnienie w UE

Jesteśmy agencją pośredniczącą w naborze kandydatów na stanowiska tymczasowe lub stałe w UE. Praca w Unii Europejskiej to zarówno oferty z branży budowlanej, jak i gastronomicznej oraz usługowej. Sprawdź na naszej stronie, jakie są dokładne zasady zatrudnienia oraz jakich dokumentów potrzebujesz, aby wyjechać za granicę.

Praca w Unii Europejskiej zasady