Kremacja zmarłych Rybnik

Nasza firma świadczy usługi pogrzebowe w Rybniku, a także innych regionów Śląska. Zapewniamy zarówno przewozy krajowe i zagraniczne zmarłych, jak i pomoc przy zorganizowaniu pochówku. Mogą nam Państwo powierzyć takie dopełnienie formalności, z jakimi wiąże się kremacja zwłok czy też rezerwacja miejsca na cmentarzu.

Kremacja zwłok Śląsk

Pomniki dla dwóch osób

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór pomników. Proponujemy także nagrobek podwójny, który jest dobrym rozwiązaniem w przypadku małżeństw. Oferujemy zarówno standardowe pomniki, jak i same płyty. Wybierz styl, kolor, czcionkę, a także wielkość, a my zajmiemy się resztą. Możesz dobrać do tego wazony czy też krzyże.

Nagrobek podwójny

Krematorium w Rzeszowie

Śmierć bliskiej osoby, to zawsze przykre doświadczenie w naszym życiu. Wiąże się ono z dopełnieniem wielu formalności. Jednym z trudnych wyborów jest rodzaj pochówku. Może odbyć się to w tradycyjnej formie lub też poprzez usługi kremacji. To od Państwa zależy to, w jaki sposób zmarły zostanie pochowany.

Usługi kremacji

Kostka granitowa

Kostka granitowa to doskonały materiał do wykonywania różnego rodzaju nawierzchni - podjazdów, chodników, placu lub drogi. Odporna na wielotonowe obciążenia, wpływ zmiennych warunków pogodowych czy uszkodzenia mechaniczne doskonale sprawdza się w każdych warunkach. Oferujemy kostkę ciętą lub łupaną, o nieregularnych krawędziach.

Kostka granitowa