Jak jeździć z dzieckiem?

Witaj w sklepie internetowym KidsStory. Bezpieczne foteliki samochodowe to jeden z naszych wiodących produktów dla dzieci. Co jest najważniejsze w wyborze tego akcesorium? Atest. Sprawdź to dokładnie. Rekomendacja PZMOT to jeden z ważnych certyfikatów. Poza tym dobrze jeśli model siedziska rośnie razem z dzieckiem, to jest ma regulację wysokości oparcia, długości szelek, podłokietników. Nigdy nie wieź malca w aucie bez krzesełka! Pamiętaj też o tym, aby dokładnie zamocować siedzisko pasami do kanapy pojazdu.

bezpieczne foteliki samochodowe

Foteliki podróżne F.P.H.U. Sprint

Zajmujemy się sprzedażą produktów, za pomocą których każdy rodzic będzie mógł w optymalny sposób zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swojej pociechy. W asortymencie przygotowanym przez F.P.H.U. Sprint znajdziecie np. fotelik samochodowy dla dziecka, który posiada homologację, a także wykazuje się świetnymi parametrami, zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym. Dzięki temu, że udostępniamy modele przeznaczone dla grup wagowych 9-18 kg, 15-25 kg oraz 22-36 kg z łatwością wybierzecie rozwiązanie najlepsze dla swojego malucha.

Fotelik samochodowy dla dziecka

Wszystko co powinniście wiedzieć o certyfikatach języka obcego

W tym wpisie przedstawiamy wyczerpująco, a zarazem zwięźle wszystkie informacje, które obejmują certyfikaty z angielskiego. Przedstawiamy jakie są podziały i rodzaje, dzięki temu łatwiej zorientujesz się, w jakim kierunku powinna iść Twoja nauka i przygotowania. Podpowiadamy też, które mogą być mocnym atutem w CV, jeśli szukasz pracy za granicą.

Certyfikaty z angielskiego