Foteliki podróżne F.P.H.U. Sprint

Zajmujemy się sprzedażą produktów, za pomocą których każdy rodzic będzie mógł w optymalny sposób zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swojej pociechy. W asortymencie przygotowanym przez F.P.H.U. Sprint znajdziecie np. fotelik samochodowy dla dziecka, który posiada homologację, a także wykazuje się świetnymi parametrami, zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym. Dzięki temu, że udostępniamy modele przeznaczone dla grup wagowych 9-18 kg, 15-25 kg oraz 22-36 kg z łatwością wybierzecie rozwiązanie najlepsze dla swojego malucha.

Fotelik samochodowy dla dziecka

Wszystko co powinniście wiedzieć o certyfikatach języka obcego

W tym wpisie przedstawiamy wyczerpująco, a zarazem zwięźle wszystkie informacje, które obejmują certyfikaty z angielskiego. Przedstawiamy jakie są podziały i rodzaje, dzięki temu łatwiej zorientujesz się, w jakim kierunku powinna iść Twoja nauka i przygotowania. Podpowiadamy też, które mogą być mocnym atutem w CV, jeśli szukasz pracy za granicą.

Certyfikaty z angielskiego

Zastanawiasz się, które zabawki są najlepsze dla 2-latka? Chcesz sprawić mu przyjemność i zrobić ogromną, udaną niespodziankę? W takim razie skontaktuj się z nami! Oferujemy wyjątkowe zabawki interaktywne, które sprawią mu radość, przeniosą do świata zabawy i pozwolą na naukę różnorodnych wartości oraz zachowań. Zapraszamy!

Zabawki interaktywne Warszawa