Wszystko co powinniście wiedzieć o certyfikatach języka obcego

W tym wpisie przedstawiamy wyczerpująco, a zarazem zwięźle wszystkie informacje, które obejmują certyfikaty z angielskiego. Przedstawiamy jakie są podziały i rodzaje, dzięki temu łatwiej zorientujesz się, w jakim kierunku powinna iść Twoja nauka i przygotowania. Podpowiadamy też, które mogą być mocnym atutem w CV, jeśli szukasz pracy za granicą.

Certyfikaty z angielskiego

Pojazdy zabawkowe dla najmłodszych

Polecamy nowoczesne pojazdy dla dzieci w różnych wariantach. Warto zwrócić uwagę na oferowany przez nas traktor na akumulator, który posiada napęd na dwa koła oraz dwa silniki. Wybrane modele posiadają również przyczepę. Pojazdy mają pasy bezpieczeństwa i dostępne są w kolorze zielonym, czerwonym oraz żółtym.

Traktor na akumulator

Wszędzie huśtawki

Wyprodukowane w naszym rodzimym kraju, uniwersalne - dla dzieci i dla dorosłych. Oto huśtawka do pokoju, choć może być zawieszona także w ogrodzie czy też na tarasie. Bez względu na miejsce, na którym ją umocujesz, jest wykonana niezwykle solidnie i niezwykle odporna oraz wytrzymała - można bujać się do woli.

Huśtawka do pokoju

Nabór do klas licealnych

Sprawdź zasady, na jakich w naszej szkole odbywa się rekrutacja. Liceum katolickie z siedzibą na warszawskim Targówku realizuje podstawę programowa przygotowująca uczniów do matury, przy jednoczesnym dbaniu o rozwój duchowy młodzieży. Złóż wymagana dokumentację, udaj się na rozmowę kwalifikacyjną i dołącz od grona naszych uczniów.

Rekrutacja liceum Warszawa

Foteliki dla dzieci

Poruszanie się samochodem gdy mamy małe dzieci jest olbrzymim ułatwieniem. Konieczne jest zadbanie o bezpieczeństwo maluszka w aucie. Fotelik dla niemowlaka musi być wykonany z wytrzymałych materiałów i być dostosowany do wieku dziecka. Mamy modele, które są odpowiednie dla maluszków już od pierwszych dni życia.

Fotelik dla niemowlaka

Gdzie skompletować wyprawkę?

Nasza oferta stworzona została z myślą o przyszłych oraz obecnych rodzicach. Wyprawka do porodu to bardzo ważna kwestia i warto zadbać o nią odpowiednio wcześnie. Na naszej stronie znaleźć można niezbędne akcesoria, takie jak szczotki do masażu na sucho, wkładki laktacyjne czy kremy do stóp z propolisem.

wyprawka do porodu

Misiowe przytulanki

Te przytulanki to absolutna klasyka gatunku! Któż z nas ich nie uwielbia? Misie pluszowe to idealni towarzysze wszystkich dzieci. Perfekcyjnie sprawdzają się podczas zabawy, ułatwiają zasypianie i zawsze można się przytulić do ich miękkiego futerka. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealną zabawkę dla swojego Malucha!

misie pluszowe