Wszystko co powinniście wiedzieć o certyfikatach języka obcego

W tym wpisie przedstawiamy wyczerpująco, a zarazem zwięźle wszystkie informacje, które obejmują certyfikaty z angielskiego. Przedstawiamy jakie są podziały i rodzaje, dzięki temu łatwiej zorientujesz się, w jakim kierunku powinna iść Twoja nauka i przygotowania. Podpowiadamy też, które mogą być mocnym atutem w CV, jeśli szukasz pracy za granicą.

Certyfikaty z angielskiego

Gdzie skompletować wyprawkę?

Nasza oferta stworzona została z myślą o przyszłych oraz obecnych rodzicach. Wyprawka do porodu to bardzo ważna kwestia i warto zadbać o nią odpowiednio wcześnie. Na naszej stronie znaleźć można niezbędne akcesoria, takie jak szczotki do masażu na sucho, wkładki laktacyjne czy kremy do stóp z propolisem.

wyprawka do porodu

Misiowe przytulanki

Te przytulanki to absolutna klasyka gatunku! Któż z nas ich nie uwielbia? Misie pluszowe to idealni towarzysze wszystkich dzieci. Perfekcyjnie sprawdzają się podczas zabawy, ułatwiają zasypianie i zawsze można się przytulić do ich miękkiego futerka. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealną zabawkę dla swojego Malucha!

misie pluszowe

Rozwój poprzez zabawę

Sklep oferuje produkty dla dzieci, które wspierają ich prawidłowy rozwój i pomagają zdobywać wiedzę o otaczającym świecie. W asortymencie znajdują się zabawki edukacyjne i naukowe. Można tu zakupić tablice magnetyczne, kreatywne puzzle, kolorowanki wraz z zestawami akcesoriów, masy plastyczne i zestawy małego naukowca.

zabawki edukacyjne

Datki dla fundacji charytatywnych

Podczas wypełnienia PITów każdy podatnik może przekazać 1 procent podatku na wybraną organizację charytatywną. Fundacje pomagające dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej oraz zdrowotnej uzyskują w ten sposób niezbędne fundusze pozwalające im prowadzić dalszą działalność. Dzięki datkom udaje nam się organizować kolonie letnie oraz finansować zakup szkolnych wyprawek, a także leków i niezbędnych przedmiotów codziennego użytku.

Fundacje dzieciom

Poszewki na kołdry i poduszki

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu, który prowadzi sprzedaż tekstyliów przeznaczonych do sypialni. W naszym asortymencie znajduje się pościel bawełniana w różnych wymiarach, dostępna w wielu atrakcyjnych wzorach oraz kolorystyce. Są to modele przyjazne dla skóry i zapewniające komfort podczas snu.

Pościel bawełniana