Wszystko co powinniście wiedzieć o certyfikatach języka obcego

W tym wpisie przedstawiamy wyczerpująco, a zarazem zwięźle wszystkie informacje, które obejmują certyfikaty z angielskiego. Przedstawiamy jakie są podziały i rodzaje, dzięki temu łatwiej zorientujesz się, w jakim kierunku powinna iść Twoja nauka i przygotowania. Podpowiadamy też, które mogą być mocnym atutem w CV, jeśli szukasz pracy za granicą.

Certyfikaty z angielskiego

Misiowe przytulanki

Te przytulanki to absolutna klasyka gatunku! Któż z nas ich nie uwielbia? Misie pluszowe to idealni towarzysze wszystkich dzieci. Perfekcyjnie sprawdzają się podczas zabawy, ułatwiają zasypianie i zawsze można się przytulić do ich miękkiego futerka. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealną zabawkę dla swojego Malucha!

misie pluszowe

Rozwój poprzez zabawę

Sklep oferuje produkty dla dzieci, które wspierają ich prawidłowy rozwój i pomagają zdobywać wiedzę o otaczającym świecie. W asortymencie znajdują się zabawki edukacyjne i naukowe. Można tu zakupić tablice magnetyczne, kreatywne puzzle, kolorowanki wraz z zestawami akcesoriów, masy plastyczne i zestawy małego naukowca.

zabawki edukacyjne

Kreatywne zajęcia dla najmłodszych

Jeśli chcesz urozmaicić zajęcia informatyczne prowadzone w Twojej szkole - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Prowadzimy warsztaty druku 3D dla dzieci, pokazując im jego szerokie zastosowania w medycynie, technice oraz sztuce. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora w grupach 10-osobowych, w placówce zamawiającego.

Warsztaty druku 3d dla dzieci

Przedszkola w Trójmieście i okolicach

Nasze placówki znajdują się w kilku lokalizacjach na terenie Trójmiasta i okolic. Przedszkole w Borkowie mieści się na południe od Gdańska i można do niego bez problemu dotrzeć autem. Posiada rozległy teren zielony wyposażony w plac zabaw, na którym maluchy mogą bezpiecznie i przyjemnie spędzać czas.

przedszkole borkowo

Lullababy

Jesteśmy miejscem, w którym każdy rodzic znajdzie niezbędne produkty, które pomogą mu w bezpieczny i komfortowy sposób spędzać czas ze swoim maluchem. Akcesoria dla mamy to dodatkowa kategoria, w której znajdziesz majtki porodowe, laktatory, biustonosze do karmienia, nosidełka, podkłady poporodowe i wiele innych.

Akcesoria dla mamy

Położna środowiskowa w Poznaniu

Obawiasz się momentu rozwiązania i nie wiesz jak się do niego nastawić? Bezpłatna szkoła rodzenia w Poznaniu przygotuję Cię do tego ważnego wydarzenia i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Dzięki wykwalifikowanej położnej dowiesz się jak przebiegają narodziny dziecka, co warto zabrać do szpitala i które sytuacje nagłe trzeba wziąć pod uwagę. Wiedza i świadomość swojego ciała to połowa sukcesu. Skorzystaj z zajęć i zwiększ swoje poczucie pewności w tak ważnym dla Ciebie dniu.

bezpłatna szkoła rodzenia Poznań