Wszystko co powinniście wiedzieć o certyfikatach języka obcego

W tym wpisie przedstawiamy wyczerpująco, a zarazem zwięźle wszystkie informacje, które obejmują certyfikaty z angielskiego. Przedstawiamy jakie są podziały i rodzaje, dzięki temu łatwiej zorientujesz się, w jakim kierunku powinna iść Twoja nauka i przygotowania. Podpowiadamy też, które mogą być mocnym atutem w CV, jeśli szukasz pracy za granicą.

Certyfikaty z angielskiego

Misiowe przytulanki

Te przytulanki to absolutna klasyka gatunku! Któż z nas ich nie uwielbia? Misie pluszowe to idealni towarzysze wszystkich dzieci. Perfekcyjnie sprawdzają się podczas zabawy, ułatwiają zasypianie i zawsze można się przytulić do ich miękkiego futerka. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealną zabawkę dla swojego Malucha!

misie pluszowe

Rozwój poprzez zabawę

Sklep oferuje produkty dla dzieci, które wspierają ich prawidłowy rozwój i pomagają zdobywać wiedzę o otaczającym świecie. W asortymencie znajdują się zabawki edukacyjne i naukowe. Można tu zakupić tablice magnetyczne, kreatywne puzzle, kolorowanki wraz z zestawami akcesoriów, masy plastyczne i zestawy małego naukowca.

zabawki edukacyjne

Datki dla fundacji charytatywnych

Podczas wypełnienia PITów każdy podatnik może przekazać 1 procent podatku na wybraną organizację charytatywną. Fundacje pomagające dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej oraz zdrowotnej uzyskują w ten sposób niezbędne fundusze pozwalające im prowadzić dalszą działalność. Dzięki datkom udaje nam się organizować kolonie letnie oraz finansować zakup szkolnych wyprawek, a także leków i niezbędnych przedmiotów codziennego użytku.

Fundacje dzieciom

Poduszki dla przyszłych mam

Oferujemy wygodne rozwiązania, przydatne przed urodzeniem dziecka. Poduszka dla ciężarnych umożliwia znalezienie komfortowej pozycji do leżenia, co ułatwia zasypianie. Ergonomiczny kształt w kształcie litery C zapewnia wsparcie całego ciała. Sprawdza się także w późniejszym okresie, przy karmieniu dziecka.

Poduszka dla ciężarnych

Kreatywne zajęcia dla najmłodszych

Jeśli chcesz urozmaicić zajęcia informatyczne prowadzone w Twojej szkole - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Prowadzimy warsztaty druku 3D dla dzieci, pokazując im jego szerokie zastosowania w medycynie, technice oraz sztuce. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora w grupach 10-osobowych, w placówce zamawiającego.

Warsztaty druku 3d dla dzieci

Przedszkola w Trójmieście i okolicach

Nasze placówki znajdują się w kilku lokalizacjach na terenie Trójmiasta i okolic. Przedszkole w Borkowie mieści się na południe od Gdańska i można do niego bez problemu dotrzeć autem. Posiada rozległy teren zielony wyposażony w plac zabaw, na którym maluchy mogą bezpiecznie i przyjemnie spędzać czas.

przedszkole borkowo

Lullababy

Jesteśmy miejscem, w którym każdy rodzic znajdzie niezbędne produkty, które pomogą mu w bezpieczny i komfortowy sposób spędzać czas ze swoim maluchem. Akcesoria dla mamy to dodatkowa kategoria, w której znajdziesz majtki porodowe, laktatory, biustonosze do karmienia, nosidełka, podkłady poporodowe i wiele innych.

Akcesoria dla mamy