Meble do restauracji

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Vik-Pol Gastro, która posiada w swoim asortymencie najwyższej jakości wyposażenie gastronomiczne. Proponujemy wiele atrakcyjnych elementów, w tym także embli ze stali nierdzewnej, które są niezbędnym wyposażeniem dla każdego lokalu oferującego obiady. Posiadamy wiele atrakcyjnych egzemplarzy oraz całych zestawów, które pozwalają na wykonywanie różnorodnych czynności. Są to modele niezwykle trwałe, wykonane z najlepszych materiałów.

Wyposażenie gastronomii

Oferta Giko Sp. z o.o.

Dostarczamy na polski rynek szereg nowoczesnych urządzeń przeznaczonych dla piekarni i lokali gastronomicznych, takich jak schładzarka szokowa, czy piece piekarnicze. W branży sprzedaży działamy już od wielu lat, dzięki czemu potrafimy przystosować się do zmian na rynku i zawsze oferować Klientowi najlepsze warunki. Propozycja wysokiej jakości sprzętu w korzystnej cenie sprawia, że wszystkie produkty z naszej oferty znajdują coraz szersze grono nabywców. Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą szeroką ofertą!

Schładzarka szokowa

Jedzenie dla czworonogów

Oferujemy szeroki wybór doskonałych, oryginalnych pokarmów dla domowych czworonogów, zapewniających im odpowiednio dobrany do aktualnych potrzeb, zbilansowany zestaw składników odżywczych, mineralnych i witaminowych. W ofercie sklepu internetowego Dog Not Frog znajdziecie Państwo między innymi takie produkty, jak karma Calista dla psów i kotów. Zapewniamy szeroki wybór, konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje oraz szybką wysyłkę.

Karma Calista

W naszym asortymencie dostępna jest kawa świeżo palona, która pozwala skomponować niezwykłe napary, dokładnie takie, jak lubicie. W naszej ofercie dostępne są produkty ziarniste, które posiadają niezwykły aromat i bogaty smak. Posiadamy także wersje mielone, dla tych, którzy nie mają młynków ani ekspresów z młynkami. Proponujemy szeroki wybór produktów od uznanych w branży marek. Zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe, bogaty wybór i szybką realizację zlecenia. Doradzimy też produkt dostosowany do indywidualnych wymagań.

Kawa świeżo palona

Z włoskich rejonów

Te produkty pochodzą z regionu Marche w północnych Włoszech i tworzone są od czterech pokoleń przez rodzinę Polini. Wino butelkowe występuje zarówno w wersjach wytrawnych i półwytrawnych, jak i słodkich oraz półsłodkich. Poszczególne produkty różnią się od siebie kolorem, rocznikiem powstania, szczepem oraz zawartością taniny.

Wino butelkowe

Usługi cateringowe dla indywidualnych klientów

Jako rodzinna firma cateringowa promujemy zdrową żywność oraz korzystanie z naturalnych produktów, co potwierdza uzyskany przez nas Certyfikat Jakości Ekologicznej. Dowóz obiadów na terenie Warszawy to jedna z oferowanym przez nas usług. Jedzenie można zamówić przez formularz na stronie internetowej oraz telefonicznie.

dowóz obiadów na terenie Warszawy

Napój dereniowy

Trunek z owoców uprawianych w Polsce, w województwie opolskim, poddanych procesowi maceracji. Nalewka dereniowa ma intensywnie czerwony kolor. W smaku wyraźnie wyczuwalna jest nuta jagodowa, a napój choć początkowo słodki, finiszuje kwaskowatością. Może być wykorzystana jako dodatek do mięsnego dania.

Nalewka dereniowa

Naturalne suplementy

Nasza oferta składa się z szerokiej gamy preparatów i suplementów diety pochodzenia naturalnego. Ekstrakty ziołowe, które czekają na Ciebie w naszym sklepie w Gdyni, mają na celu wspomóc naturalne procesy zachodzące w organizmie. Substancje te wspomagają tym samym oczyszczanie naszego ciała z toksyn.

Ekstrakty ziołowe Gdynia