Automaty dla gastronomii

Zależy Ci na tym, aby podnieść sprzedaż w prowadzonym przez Ciebie obiekcie gastronomicznym? Chcesz zdobyć jeszcze szersze grono zadowolonych klientów? Jeżeli tak, to doskonałym rozwiązaniem może okazać się dla Ciebie automat do lodów. Firma Handlowo-Produkcyjna AP Polska S.C. ma do zaoferowania urządzenia wykazujące się znakomitymi parametrami, które przekładają się na tanią i bezproblemową eksploatację. Co bardzo istotne w branży gastronomicznej - nasz sprzęt odpowiada na standardy higieniczna HACCP.

prasa do mięsa

Meble do restauracji

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Vik-Pol Gastro, która posiada w swoim asortymencie najwyższej jakości wyposażenie gastronomiczne. Proponujemy wiele atrakcyjnych elementów, w tym także embli ze stali nierdzewnej, które są niezbędnym wyposażeniem dla każdego lokalu oferującego obiady. Posiadamy wiele atrakcyjnych egzemplarzy oraz całych zestawów, które pozwalają na wykonywanie różnorodnych czynności. Są to modele niezwykle trwałe, wykonane z najlepszych materiałów.

Wyposażenie gastronomii

Oferta Giko Sp. z o.o.

Dostarczamy na polski rynek szereg nowoczesnych urządzeń przeznaczonych dla piekarni i lokali gastronomicznych, takich jak schładzarka szokowa, czy piece piekarnicze. W branży sprzedaży działamy już od wielu lat, dzięki czemu potrafimy przystosować się do zmian na rynku i zawsze oferować Klientowi najlepsze warunki. Propozycja wysokiej jakości sprzętu w korzystnej cenie sprawia, że wszystkie produkty z naszej oferty znajdują coraz szersze grono nabywców. Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą szeroką ofertą!

Schładzarka szokowa