Vik-Pol

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Vik-Pol Gastro, która posiada w swoim asortymencie najwyższej jakości wyposażenie gastronomiczne. Proponujemy wiele atrakcyjnych elementów, w tym także embli ze stali nierdzewnej, które są niezbędnym wyposażeniem dla każdego lokalu oferującego obiady. Posiadamy wiele atrakcyjnych egzemplarzy oraz całych zestawów, które pozwalają na wykonywanie różnorodnych czynności. Są to modele niezwykle trwałe, wykonane z najlepszych materiałów.

Wyposażenie gastronomii

Naturalne suplementy

Nasza oferta składa się z szerokiej gamy preparatów i suplementów diety pochodzenia naturalnego. Ekstrakty ziołowe, które czekają na Ciebie w naszym sklepie w Gdyni, mają na celu wspomóc naturalne procesy zachodzące w organizmie. Substancje te wspomagają tym samym oczyszczanie naszego ciała z toksyn.

Ekstrakty ziołowe Gdynia

Lokal ze wstępem dla czworonogów

Szukasz lokalu, do którego będziesz mógł wejść ze swoim pupilem? Rozwiązaniem jest restauracja przyjazna psom. Chętnie ugościmy Ciebie i Twojego czworonoga z należytym szacunkiem. Zawsze dostępna jest miska wody, aby nie pozostał on spragniony. Zwierzaki uwielbiamy szczególnie za ich radość, więc zawsze są u nas mile widziane.

Restauracja przyjazna psom

Gdzie kupić jedzenie?

Twoja lodówka świeci pustkami, a nie masz czasu, aby wyrwać się do sklepu? Świetnym rozwiązaniem okażą się zakupu spożywcze online, dzięki którym wybierzesz interesujące Cię produkty o każdej porze dnia i szybko zostaną one dostarczone pod drzwi Twojego domu. Znajdziesz tu nie tylko asortyment pierwszej potrzeby, ale również smaczne przekąski i napoje.

Zakupy spożywcze online

Zdrowe produkty

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szereg zdrowych produktów, które mogą być bardzo przydatne przede wszystkim na diecie typu low carb. Na wirtualnych półkach sklepowych umieszczono między innymi zestawy tłuszczów, witaminy, smalczyki, oliwki oraz wiele żywności przydatnej podczas konkretnego żywienia.

Low carb

Zabudowa kuchenna nierdzewna

Nasza firma od wielu lat zajmuje się dostarczaniem na rynek wysokiej jakości produktów wykonanych ze stali kwasoodpornej, które sprawdzą się w branży gastronomicznej. Surowiec, z którego wykonujemy proponowany przez nas asortyment, gwarantuje nie tylko jego odporność na substancje chemiczne, lecz także na czynniki przyspieszające rdzawienie. Nasze szafki, regały, stoły, a także okapy przemysłowe są idealnie zabezpieczone przed korozją.

Okapy przemysłowe

Odciążniki sprężynowe Tecna

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują odciążniki sprężynowe Tecna dostępne w wielu różnych modelach o zmiennym udźwigu i innych parametrach technicznych. Balanser linkowy zabezpiecza ładunek przed opadnięciem w razie awarii sprężyny. Umożliwia bezpieczną pracę bez naprężeń. Zapraszamy do kontaktu.

Balanser

Pomysły na wykorzystanie kiszonek

Jednym z pomysłów na wykorzystanie kiszonek jest przygotowanie soku z kiszonej kapusty. Ten napój probiotyczny jest bogaty w witaminę C oraz korzystny dla zdrowia ze względu na swoje właściwości wzmacniające system immunologiczny. Aby przygotować sok z kiszonej kapusty, należy dokładnie odcedzić sok z fermentowanej kapusty i przelewać go do butelek. Następnie butelki powinny być szczelnie zamknięte i trzymane w ciemnym, chłodnym miejscu przez kilka dni, aby sok mógł się dokładnie przegryźć. Po tym czasie sok z kiszonek można cieszyć się jego orzeźwiającym smakiem oraz korzyściami dla zdrowia.

Sok z kiszonej kapusty