Meble do restauracji

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Vik-Pol Gastro, która posiada w swoim asortymencie najwyższej jakości wyposażenie gastronomiczne. Proponujemy wiele atrakcyjnych elementów, w tym także embli ze stali nierdzewnej, które są niezbędnym wyposażeniem dla każdego lokalu oferującego obiady. Posiadamy wiele atrakcyjnych egzemplarzy oraz całych zestawów, które pozwalają na wykonywanie różnorodnych czynności. Są to modele niezwykle trwałe, wykonane z najlepszych materiałów.

Wyposażenie gastronomii

Oferta Giko Sp. z o.o.

Dostarczamy na polski rynek szereg nowoczesnych urządzeń przeznaczonych dla piekarni i lokali gastronomicznych, takich jak schładzarka szokowa, czy piece piekarnicze. W branży sprzedaży działamy już od wielu lat, dzięki czemu potrafimy przystosować się do zmian na rynku i zawsze oferować Klientowi najlepsze warunki. Propozycja wysokiej jakości sprzętu w korzystnej cenie sprawia, że wszystkie produkty z naszej oferty znajdują coraz szersze grono nabywców. Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą szeroką ofertą!

Schładzarka szokowa

Z włoskich rejonów

Te produkty pochodzą z regionu Marche w północnych Włoszech i tworzone są od czterech pokoleń przez rodzinę Polini. Wino butelkowe występuje zarówno w wersjach wytrawnych i półwytrawnych, jak i słodkich oraz półsłodkich. Poszczególne produkty różnią się od siebie kolorem, rocznikiem powstania, szczepem oraz zawartością taniny.

Wino butelkowe

Usługi cateringowe dla indywidualnych klientów

Jako rodzinna firma cateringowa promujemy zdrową żywność oraz korzystanie z naturalnych produktów, co potwierdza uzyskany przez nas Certyfikat Jakości Ekologicznej. Dowóz obiadów na terenie Warszawy to jedna z oferowanym przez nas usług. Jedzenie można zamówić przez formularz na stronie internetowej oraz telefonicznie.

dowóz obiadów na terenie Warszawy

Naturalne suplementy

Nasza oferta składa się z szerokiej gamy preparatów i suplementów diety pochodzenia naturalnego. Ekstrakty ziołowe, które czekają na Ciebie w naszym sklepie w Gdyni, mają na celu wspomóc naturalne procesy zachodzące w organizmie. Substancje te wspomagają tym samym oczyszczanie naszego ciała z toksyn.

Ekstrakty ziołowe Gdynia

Wybór słodkości

Uwielbiasz słodycze i często zamawiasz ciasta bez okazji? A może ktoś z Twojej rodziny będzie wkrótce obchodził urodziny i chcesz mu zrobić słodką niespodziankę? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony, na której znajduje się cukiernia internetowa. Możemy zaoferować Ci tort bezowy, tort Limoncello, itd.

Cukiernia internetowa

Lody na bazie półproduktu

Wielu wegan świadomie rezygnuje z przyjemności jedzenia słodyczy, bo ich zamienniki roślinne są trudniej dostępne lub mało satysfakcjonujące smakowo. Wiemy, że niełatwo jest wiernie odtworzyć smak tradycyjnych deserów, kiedy mamy do dyspozycji tylko składniki bezmleczne, dlatego przygotowaliśmy dla was profesjonalne pakiety zawierające komponenty do produkcji lodów rzemieślniczych.

Komponenty do produkcji lodów rzemieślniczych

Sklep ze słodkościami

Słodkie, ciągnące się w ustach, wprowadzające nas w stan spokoju, gdzie rozkosz smakowa miesza się z chęcią spróbowania jeszcze więcej tego cudownego przysmaku. Proponujemy krówki smakowe z naszego sklepu, których miks z całą pewnością świetnie sprawdzi się na przykład, jako upominek dla bliskiej Ci osoby.

Krówki smakowe