DCC Finanse - odzyskiwanie długów

Nasza kancelaria podejmuje się udzielania wsparcia osobom, bezskutecznie próbujących odzyskać swoje pieniądze. Prowadzona przez DCC Finanse windykacja należności odbywa się na podstawie indywidualnej analizie przypadku, a wynagrodzenie zależy od uzyskanych przez Klienta rezultatów. Dokładny opis warunków współpracy został zamieszczony na stronie internetowej.

windykacja

Profesjonalny i doświadczony notariusz - Warszawa. Mokotów to miejsce, w którym mieści się nasza kancelaria. Staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów i zagwarantować im opiekę prawną na najwyższym poziomie. To daje nam pewność, że u nas znajdziesz najlepszą kancelarię notarialną w stolicy. Zapraszamy do współpracy.

Notariusz Warszawa

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie usługi, jakie wykonuje dla Was nasz adwokat. Zajmujemy się realizacją usług dla klientów indywidualnych, jak również różnego typu przedsiębiorstw. Przygotowane dla Was zostaną potrzebne Wam dokumentacje, takie jak na przykład wnioski sądowe czy pisma procesowe. Dzięki nam możliwe jest także uzyskanie reprezentacji przed wybranymi organami. Nasze działania realizujemy dla Was w naszej kancelarii, jakiej siedzibę znajdziecie na terenie miasta Tychy.

Porady prawne Tychy

Zadośćuczynienia za odwołane loty

Na przewoźnikach ciąży obowiązek rekompensaty za opóźnione lub odwołane wyloty. Do naszej kancelarii zwrócić mogą się wszyscy pasażerowie ubiegający się o odszkodowania lotnicze, którzy potrzebują pomocy prawnika. Swoją prowizję uzależniamy od wygrania sprawy i wysokości kwoty, którą uda się wywalczyć.

Odszkodowania lotnicze

Sprawy o unieważnienie małżeństwa

Usługi świadczone przez naszych adwokatów, mających doświadczenie również jako radcy prawni, obejmują udzielanie porad z zakresu prawa pracy i rodzinnego, sporządzania pism i dokumentów, a także reprezentowanie klienta w sprawach m.in. o rozwód, jak i należących do właściwości ZUS. Prowadzona przez nich kancelaria ma siedzibę w Szczecinie, do której gorąco zapraszają.

Rozwód