DCC Finanse - odzyskiwanie długów

Nasza kancelaria podejmuje się udzielania wsparcia osobom, bezskutecznie próbujących odzyskać swoje pieniądze. Prowadzona przez DCC Finanse windykacja należności odbywa się na podstawie indywidualnej analizie przypadku, a wynagrodzenie zależy od uzyskanych przez Klienta rezultatów. Dokładny opis warunków współpracy został zamieszczony na stronie internetowej.

windykacja

Profesjonalny i doświadczony notariusz - Warszawa. Mokotów to miejsce, w którym mieści się nasza kancelaria. Staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów i zagwarantować im opiekę prawną na najwyższym poziomie. To daje nam pewność, że u nas znajdziesz najlepszą kancelarię notarialną w stolicy. Zapraszamy do współpracy.

Notariusz Warszawa

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie usługi, jakie wykonuje dla Was nasz adwokat. Zajmujemy się realizacją usług dla klientów indywidualnych, jak również różnego typu przedsiębiorstw. Przygotowane dla Was zostaną potrzebne Wam dokumentacje, takie jak na przykład wnioski sądowe czy pisma procesowe. Dzięki nam możliwe jest także uzyskanie reprezentacji przed wybranymi organami. Nasze działania realizujemy dla Was w naszej kancelarii, jakiej siedzibę znajdziecie na terenie Tych.

porady prawne tychy

Należności związane z rozwiązaniem umowy na polisolokatę

W przypadku rozwiązania umowy ubezpieczenia osobowego przed końcem okresu jej trwania, zostaje naliczona tzw. opłata likwidacyjna polisolokaty. Oferujemy pomoc w weryfikacji prawidłowości naliczonej przez ubezpieczyciela należności. Podejmujemy się także dochodzenia zwrotu niesłusznie pobranych należności.

Opłata likwidacyjna polisolokaty