Porady prawne Tychy

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie usługi, jakie wykonuje dla Was nasz adwokat. Zajmujemy się realizacją usług dla klientów indywidualnych, jak również różnego typu przedsiębiorstw. Przygotowane dla Was zostaną potrzebne Wam dokumentacje, takie jak na przykład wnioski sądowe czy pisma procesowe. Dzięki nam możliwe jest także uzyskanie reprezentacji przed wybranymi organami. Nasze działania realizujemy dla Was w naszej kancelarii, jakiej siedzibę znajdziecie na terenie miasta Tychy.

Porady prawne Tychy

Prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości

Adwokat wyjaśnia, jakie mogą być konsekwencje prowadzenia auta w stanie nietrzeźwości. Jazda pod wpływem alkoholu może mieć różne skutki, w zależności od ilości promili. Możliwe kary to grzywna lub ograniczenie lub pozbawienie wolności do lat dwóch. Ważne jest, aby pamiętać, że jako nietrzeźwy kierowca stwarza się zagrożenie dla siebie i innych.

Jazda Pod wpływem alkoholu

Wsparcie w sprawach sądowych

Kiedy negocjacje nie przynoszą rezultatów (lub po prostu nie są możliwe) jedynym rozwiązaniem jest skierowanie sprawy do sądu. Bez wsparcia merytorycznego ze strony specjalisty wyjście obronną ręką z takiej konfrontacji jest niezwykle trudne. Radca prawny Paweł Jurkowski z Bydgoszczy podejmuje się wsparcia dla Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Mówimy tutaj o doradztwie, sporządzaniu pism procesowych oraz reprezentacji przed sądem. Szczegółowe informacje zostały zamieszczone na stronie internetowej.

Radca prawny Bydgoszcz

Adwokat prawo karne Płock

Poszukujesz adwokata, który doradzi Ci w zakresie prawa karnego na terenie Płocka? Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Umów się na spotkanie telefonicznie lub za pomocą naszej strony internetowej. Wysłuchamy, doradzimy, a w razie konieczności będziemy Cię reprezentować na drodze sądowej.

Adwokat prawo karne Płock

Doświadczony mecenas

Doświadczony mecenas Błażej Haber to adwokat, który prowadzi swoją kancelarię w Gdańsku. Stawia przede wszystkim na działanie zgodne z obowiązującymi zasadami etyki adwokackiej. Dzięki temu może zaproponować sprawiedliwe rozwiązania. Dążąc do wyżej wymienionej sprawiedliwości, obsługuje klientów indywidualnych oraz całe przedsiębiorstwa, w zakresie prawa rodzinnego i pracy. Reprezentuje swoich klientów przed sądem, a także pomaga w kompletowaniu najważniejszej dokumentacji, czy danych. Sprawdź!

doświadczony mecenas

Pomoc prawna

Jedną z najpowszechniejszych transakcji biznesowych jest łączenie spółek. Takie działania mają swoje uwarunkowania biznesowe, ekonomiczne, gospodarcze oraz prawne. Właśnie dlatego podczas finalizacji i w trakcie przygotowywania przedsięwzięcia bezcenna okaże się pomoc radców prawnych. Nasza kancelaria znajduje się na terenie Częstochowy.

Łączenie spółek

Sprawy o zapłate Adwokat

Jednymi ze świadczonych usług przez naszą Kancelarię w Tarnowie są sprawy o zapłatę. Adwokat, w zależności od rodzaju zlecenia, może uczestniczyć w rozprawach sądowych, przez co obecność klienta może nie być w ogóle wymagana. Przede wszystkim do prawnika należy dogłębna analiza przypadku oraz rozpatrzenie zasadności dochodzonego roszczenia.

Sprawy o zapłate Adwokat

Prawnik z Malborka

Jestem prawnikiem, który reprezentuje i doradza swoim klientom w sprawach prawnych. Zajmuje się przygotowywaniem dokumentów, udzielaniem porad prawnych, reprezentowaniem klienta w sądzie oraz negocjacjami. Jako adwokat zajmuje się zarówno sprawami osób prywatnych, jak i firm czy przedsiębiorstw. Moje biuro znajduje się w Malborku.

adwokat Malbork