Profesjonalny i doświadczony notariusz - Warszawa. Mokotów to miejsce, w którym mieści się nasza kancelaria. Staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów i zagwarantować im opiekę prawną na najwyższym poziomie. To daje nam pewność, że u nas znajdziesz najlepszą kancelarię notarialną w stolicy. Zapraszamy do współpracy.

Notariusz Warszawa

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie usługi, jakie wykonuje dla Was nasz adwokat. Zajmujemy się realizacją usług dla klientów indywidualnych, jak również różnego typu przedsiębiorstw. Przygotowane dla Was zostaną potrzebne Wam dokumentacje, takie jak na przykład wnioski sądowe czy pisma procesowe. Dzięki nam możliwe jest także uzyskanie reprezentacji przed wybranymi organami. Nasze działania realizujemy dla Was w naszej kancelarii, jakiej siedzibę znajdziecie na terenie miasta Tychy.

Porady prawne Tychy

Prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości

Adwokat wyjaśnia, jakie mogą być konsekwencje prowadzenia auta w stanie nietrzeźwości. Jazda pod wpływem alkoholu może mieć różne skutki, w zależności od ilości promili. Możliwe kary to grzywna lub ograniczenie lub pozbawienie wolności do lat dwóch. Ważne jest, aby pamiętać, że jako nietrzeźwy kierowca stwarza się zagrożenie dla siebie i innych.

Jazda Pod wpływem alkoholu

Wsparcie w sprawach sądowych

Kiedy negocjacje nie przynoszą rezultatów (lub po prostu nie są możliwe) jedynym rozwiązaniem jest skierowanie sprawy do sądu. Bez wsparcia merytorycznego ze strony specjalisty wyjście obronną ręką z takiej konfrontacji jest niezwykle trudne. Radca prawny Paweł Jurkowski z Bydgoszczy podejmuje się wsparcia dla Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Mówimy tutaj o doradztwie, sporządzaniu pism procesowych oraz reprezentacji przed sądem. Szczegółowe informacje zostały zamieszczone na stronie internetowej.

Radca prawny Bydgoszcz