DCC Finanse - odzyskiwanie długów

Nasza kancelaria podejmuje się udzielania wsparcia osobom, bezskutecznie próbujących odzyskać swoje pieniądze. Prowadzona przez DCC Finanse windykacja należności odbywa się na podstawie indywidualnej analizie przypadku, a wynagrodzenie zależy od uzyskanych przez Klienta rezultatów. Dokładny opis warunków współpracy został zamieszczony na stronie internetowej.

windykacja

Profesjonalny i doświadczony notariusz - Warszawa. Mokotów to miejsce, w którym mieści się nasza kancelaria. Staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów i zagwarantować im opiekę prawną na najwyższym poziomie. To daje nam pewność, że u nas znajdziesz najlepszą kancelarię notarialną w stolicy. Zapraszamy do współpracy.

Notariusz Warszawa

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie usługi, jakie wykonuje dla Was nasz adwokat. Zajmujemy się realizacją usług dla klientów indywidualnych, jak również różnego typu przedsiębiorstw. Przygotowane dla Was zostaną potrzebne Wam dokumentacje, takie jak na przykład wnioski sądowe czy pisma procesowe. Dzięki nam możliwe jest także uzyskanie reprezentacji przed wybranymi organami. Nasze działania realizujemy dla Was w naszej kancelarii, jakiej siedzibę znajdziecie na terenie miasta Tychy.

Porady prawne Tychy

Kancelaria dla przedsiębiorców

Kancelaria wspiera tak klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Pomoc przy rejestracji działalności, reprezentowanie w sądzie, udział w negocjacjach i mediacjach - na tym między innymi polega obsługa firm przez adwokata. Kontakt możliwy jest zarówno poprzez formularz online, jak i w siedzibie w Tarnowie Podgórnym.

obsługa firm adwokat

Notariusz

Prowadzę kancelarię, w której świadczę pomoc prawną dla firm i osób prywatnych. Biuro notarialne mieści się w Szamotułach. W ramach mojej pracy zajmuję się m.in. sporządzaniem i odczytywaniem testamentów czy darowizn. Tworzę i spisuję dokumenty urzędowe. Mogę wykonać poświadczenie własnoręczności podpisu.

Biuro notarialne Szamotuły