Nocowanie w górskim hotelu

Willa Odkrywców, to hotel w Karkonoszach, który oferuje noclegi w Szklarskiej Porębie. Polecamy Państwu komfortowe pokoje z łazienkami, telewizją i dostępem do internetu. Do dyspozycji naszych gości jest parking. Z balkonów naszych kwater rozciąga się widok na wspaniałą górską panoramę. Zapraszamy w gościnne Karkonosze. Tutaj spędzisz niezapomniany urlop.

Willa Szklarska Poręba

Weekend w Pieninach z bliskimi

Chociaż coraz popularniejsze są wypady za granice, dobrym rozwiązaniem mogą być rodzinne wakacje w górach. Szczawnica to doskonała baza do wielu rozrywek turystycznych, które odpowiednie będą zarówno dla doświadczonych osób, jak i amatorów - Pieniny to nie tylko piękne szczyty, ale również szlaki i spływy kajakowe.

Rodzinne wakacje w górach

Hotel Porto to miejsce w których nie tylko wynajmiesz pokój na noc, ale także zorganizujesz imprezy czy konferencje. Hotel w Radomsku przy autostradzie zaprasza rodzinnie i firmowo. Położenie w spokojnym i urokliwym otoczeniu z łatwym dojazdem do głównych dróg i centrum miasta. Wejdź na stronę i przekonaj się sam. Zapraszamy do nas!

Hotel Radomsko

Miejsce na wypoczynek

W naszej ofercie znajduje się chata góralska do wynajęcia. Rezydencja wyposażona jest w 3 pokoje, 2 łazienki, a także kuchnię oraz sosnową saunę. Znajduje się tutaj także sala zabaw dla najmłodszych gości. Tego typu domek jest idealnym miejscem na aktywny wypoczynek. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, między innymi spływ Dunajcem czy zamek w Czorsztynie.

Chata góralska do wynajęcia

Jeżeli szukają Państwo najlepszego miejsca wypoczynku, które pozwoli naładować baterie, pozbyć się stresu, a także zadbać o siebie, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej Villi Andalucia ze SPA w Ciechocinku. Jest to miejsce stworzone do relaksu, oferujące wygodne pokoje oraz doskonale wyposażoną strefę wellness.

Spa w Ciechocinku

Jeżeli kocha góry, to czemu nie wybrać się na obóz wędrowny? Jeżeli jednak gór nie znosi, to najlepiej spakować go i niech wybywa na kolonie nad morzem. Przyjedzie do domu, do mamy, opalony, najedzony, a co najważniejsze, uśmiechnięty. Oczywiście od ucha do ucha. Kolonie i obozy, każdy z nas, kto był na nich w młodości to przyzna, to najlepszy czas, jaki się przeżyło. To synonim przygód, wrażeń i świeżości.

Kolonie nad morzem

Lingwista to miejsce, w którym zyskasz wyjątkową możliwość nauki języka obcego za granicą. Staramy się robić wszystko, aby pomóc innym osobom w rozwijaniu ich zainteresowań i spełnianiu pasji związanych z podróżowaniem i poznawaniem nowych kultur. Dzięki nam możesz odbyć kurs angielskiego za granicą i połączyć w ten sposób przyjemne z pożytecznym. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat proponowanych przez nas rozwiązań a także dane kontaktowe.

Kursy językowe za granicą

Wczasy w Bolkowie

Nasza oferta agroturystyczna jest całkowitą alternatywą dla nowoczesnych hoteli ze SPA, ponieważ stawiamy na rustykalny styl i rodzinną atmosferę - zapraszamy na nocleg do Chaty Morgana wszystkie osoby poszukujące kontaktu z naturą i ucieczki od gwaru wielkich miast. Oferujemy komfortowe warunki do wypoczynku, a także piękne okolice Krainy Wygasłych Wulkanów, gdzie cudowne krajobrazy aż proszę się, by zobaczyć je na własne oczy i umieścić na fotografii. Zapraszamy na najlepszy urlop lub weekend.

Bolków wczasy