Zapraszamy na wczasy w Dąbkach

Najlepsze wczasy w Dąbkach - tylko w Domu Wypoczynkowym Maria! Wyrusz w fantastyczną podróż do słonecznej krainy, która znajduje się właśnie w Twoim kraju. Spędź wakacje swoich marzeń, w przytulnym ośrodku - w bardzo korzystnych cenach. Proponowane przez nas wczasy w Dąbkach cieszą się zainteresowaniem wśród wielu turystów. Oferujemy atrakcyjne warunki zakwaterowania, niskie ceny oraz pełen serwis. Wyobraź sobie, że możesz po prostu odpocząć od codzienności i zrelaksować się, wdychając nadmorskie powietrze... To możliwe, dzięki nam! Zapraszamy na wczasy w Dąbkach.

wczasy w dąbkach

Nocowanie w górskim hotelu

Willa Odkrywców, to hotel w Karkonoszach, który oferuje noclegi w Szklarskiej Porębie. Polecamy Państwu komfortowe pokoje z łazienkami, telewizją i dostępem do internetu. Do dyspozycji naszych gości jest parking. Z balkonów naszych kwater rozciąga się widok na wspaniałą górską panoramę. Zapraszamy w gościnne Karkonosze. Tutaj spędzisz niezapomniany urlop.

Willa Szklarska Poręba

Wypożyczalnia łodzi

Jeśli chcesz w nietypowy sposób spędzić czas ze znajomymi na Mazurach, to sprawdź nasz czarter jachtów. Koszt wynajmu łodzi jest zależny od modelu oraz terminu w jakim jest użytkowana. Dostępny na naszej stronie cennik zawiera poszczególne koszty wynajmu, dzięki czemu na pewno znajdziecie łódź odpowiednią dla siebie.

Czarter jachtów Mazury cennik