Nocowanie w górskim hotelu

Willa Odkrywców, to hotel w Karkonoszach, który oferuje noclegi w Szklarskiej Porębie. Polecamy Państwu komfortowe pokoje z łazienkami, telewizją i dostępem do internetu. Do dyspozycji naszych gości jest parking. Z balkonów naszych kwater rozciąga się widok na wspaniałą górską panoramę. Zapraszamy w gościnne Karkonosze. Tutaj spędzisz niezapomniany urlop.

Willa Szklarska Poręba

Wypożyczalnia łodzi

Jeśli chcesz w nietypowy sposób spędzić czas ze znajomymi na Mazurach, to sprawdź nasz czarter jachtów. Koszt wynajmu łodzi jest zależny od modelu oraz terminu w jakim jest użytkowana. Dostępny na naszej stronie cennik zawiera poszczególne koszty wynajmu, dzięki czemu na pewno znajdziecie łódź odpowiednią dla siebie.

Czarter jachtów Mazury cennik

Baseny w górach

Każdy potrzebuje czasami kilkudniowej lub nawet jednodniowej przerwy. To właśnie zapewnia nasz park wodny w Karpaczu, który dzięki wielu basenom, wodospadom, zakręconym zjeżdżalniom oraz saunom zapewnia doskonałą rozrywkę i odpoczynek dorosłym czy dzieciom. Zachęcamy do odwiedzenia nas każdego dnia przez cały dzień.

Park wodny w Karpaczu

Weekend w Pieninach z bliskimi

Chociaż coraz popularniejsze są wypady za granice, dobrym rozwiązaniem mogą być rodzinne wakacje w górach. Szczawnica to doskonała baza do wielu rozrywek turystycznych, które odpowiednie będą zarówno dla doświadczonych osób, jak i amatorów - Pieniny to nie tylko piękne szczyty, ale również szlaki i spływy kajakowe.

Rodzinne wakacje w górach

Kolonie i obozy dla młodzieży

Organizujemy doskonały odpoczynek i szereg atrakcji dla dzieci w wieku szkolnym. Nasz ośrodek działa cały rok, prezentując wysoki poziom pod względem doboru opiekunów, jak i zaangażowania uczestników w poszczególne rozrywki. Obozy i kolonie dla młodzieży oparte są na idei sportów, latem - wodnych, w tym także windsurfingu czy żeglarstwa, a zimą – narciarstwa i snowboardingu. Szczególną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego zawsze zapewniamy wykwalifikowanych instruktorów. Nasi animatorzy tak organizują czas dziecka, aby znalazło czas zarówno na wysiłek, jak i na odpoczynek.

Kolonie dla młodzieży

Sale szkoleniowe

Wiemy, jak istotną kwestią jest dla każdego z naszych Klientów biznesowych możliwość organizacji profesjonalnego spotkania z klientami, kontrahentami czy współpracownikami. Właśnie ze względu na to w warszawskim Hotelu Wiatraczna znalazły się nowoczesne i doskonale wyposażone sale konferencyjne, które pozwolą Wam zaznać spokoju i cieszyć się efektywnością swojej pracy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu audiowizualnego każde szkolenie czy zebranie będzie mogło toczyć się bardzo efektywnie.

Sale konferencyjne