Szkolenia z przewidywania zysków

Jeśli jesteście Państwo właścicielami firm, dla której statystyki pozostają nieodzownym elementem codzienności, z pewnością wiecie dobrze, jak trudno jest wykonać prawidłowe prognozowanie sprzedaży. Otóż, rozwiązanie tego problemu posiada w swoich rękach MPM, który to sekret chętnie przekaże podczas szkoleń.

Prognozowanie sprzedaży

Profesjonalne Development center

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie wykonywane przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych asesorów Development center. Dzięki tego typu metodom możliwe jest wyłanianie idealnych dla Was kandydatów podczas procesów rekrutacji. Pozwalają one na zbadanie ich umiejętności praktycznych.

Development center

Pomoc profesjonalnych księgowych

Proponujemy wsparcie przedsiębiorcom w ewidencjonowaniu zdarzeń gospodarczych i nie tylko. Liczne biura rachunkowe zapewniają pomoc w określonym obszarze, my natomiast oferujemy także wsparcie w przygotowaniu wniosków kredytowych, a ponadto udzielamy porad księgowo-podatkowych. Obsługujemy Klientów na terenie Łodzi i okolic.

Biura rachunkowe

Czasami konieczni są specjalistyczni tłumacze, szczególnie podczas negocjacji w zakresie zaawansowanej technologii, gdyż wówczas mało kto zna się na odpowiednich wyrażeniach. Profesjonalne tłumaczenia prawnicze są bardzo istotne dla powodzenia planów biznesowych i dla realizacji inwestycji na jakich zależy partnerom. Tłumacz przysięgły wielu języków jest dostępny w naszym biurze.

Tłumaczenia

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie realizowane przez specjalistów porady prawne. Przygotowane zostaną przez nas potrzebne Wam dokumenty czy wyjaśnienia. Dokonamy również analizy wybranych akt i wskażemy na możliwe do podjęcia kroki. Znajdziecie u nas pomoc w zakresie zagadnień związanych z kodeksem cywilnym, karnym, gospodarczym, administracyjnym. Dla klientów stanowimy też przedstawicielstwo przy roszczeniach odszkodowawczych. Nasza kancelaria znajduje się w Łomży. Serdecznie zapraszamy!

Porady prawne Łomża

Szukamy pracowników online

Jeśli szukasz pracownika, który pomoże Ci rozwinąć swój biznes, to nasza firma rekrutacyjna HR jest rozwiązaniem dla Ciebie. Za pośrednictwem naszego portalu znajdziesz specjalistów, którzy zawodowo zajmują się poszukiwaniem pracowników, a dzięki naszemu portalowi będziesz mógł współpracować z nimi online.

firma rekrutacyjna hr

Wsparcie we wprowadzaniu nowych przepisów o ochronie danych osobowych do firm

W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych,nasza firma udziela pomocy. Wdrażanie RODO nie musi być procesem skomplikowanym, jeżeli zyskuje się rzetelnego partnera, który zapewni pomoc. Nasi specjaliści pomagają w dostosowaniu każdego przedsiębiorstwa do nowych regulacji prawnych.

Wdrażanie RODO