PRO-TAX

Udzielamy wsparcia naszym klientom w obszarze kadry i płace. Wykonujemy w tym zakresie prace, które mają na celu pomoc w prowadzeniu wszelkich spraw pracowniczych i finansowych, co pozwoli odciążyć pracowników firmy od tych zadań. Podejmujemy się działań tj. sporządzanie projektów świadectw pracy, zakładanie i prowadzeni akt osobowych, zgłoszenia pracownika do ZUS i szereg innych. Biuro rechunkowe PRO-TAX z Bydgoszczy, to rozwiązanie pozwalające znacząco oszczędzić czas, a także finanse. Zachęcamy do bliższego poznania oferty.

Kadry i płace

podmioty gospodarcze

Nasi specjaliści w sprawach prawnych oferują Państwu spółki na sprzedaż. Są to przygotowane podmioty gospodarcze, gotowe do legalnego funkcjonowania na rynku polskim. W ten sposób przedsiębiorcy unikają długiego oczekiwania i właściwie w przeciągu doby stają się pełnoprawnymi właścicielami nowej firmy.

spółki na sprzedaż

Rozliczenie za pracę za granicą

Pracowałeś u naszego zachodniego sąsiada i chciałbyś starać się o zwrot podatku z Niemiec? Nasza firma pomoże Ci w załatwieniu wszystkich formalności. Należy pamiętać, że podstawą do ubiegania się o środki finansowe są dokumenty poświadczającego legalne zatrudnienie, tj. Lohnsteuerkarte bądź też Besondere Lohnsteuerbescheinigung.

Zwrot podatku z Niemiec

Magazyny o wyjątkowym potencjale

Poszukujesz dogodnej lokalizacji? Pragniesz uniknąć wysokich kosztów związanych z zakupem nieruchomości? Wynajem magazynów i biur w Piasecznie jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Możesz nie tylko skorzystać z doskonale przystosowanych pomieszczeń, ale również skupić się na optymalizacji kosztów użytkowania.

Powierzchnie magazynowe

Nawiąż z nami współpracę

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnego biznesu, ale nie wiesz, czy masz odpowiednie narzędzia? Współpraca franczyzowa to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Taka forma prowadzenia działalności zapewnia Ci swobodę i zarazem wsparcie merytoryczne oraz finansowe. Wszystko to zaś pod szyldem doskonale znanej klientom marki.

Współpraca franczyzowa

Komornik sądowy

Jarosław Zuń, działający przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód, z siedzibą w Świdniku przeprowadza w świetle prawa licytacje komornicze. Jest uprawniony do tego typu działań na całym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Jego biuro znajduje się przy ulicy Wrońskiej 2 w Lublinie (województwo lubelskie).

Licytacje komornicze Lubelskie

Opakowania papierowe

Reklamę firmy możesz umieścić praktycznie wszędzie. Każda powierzchnia jest odpowiednia, by zaprezentować logo swojej firmy i być zapamiętanym. Doskonale nadadzą się do tego typu zabiegów papierowe torby, reklamówki czy nawet koperty kartonowe. Producent tych ostatnich zapewni nam również stworzenie ulotek, broszur czy plakatów.

Koperty kartonowe producent

Aplikacje do wydatków oświatowych

Korzystasz ze wsparcia finansowego w placówce oświatowej? Zatem nasza aplikacja do rozliczenia dotacji jest dla ciebie! System bardzo intuicyjnie przeprowadzi cię przez każdy etap wypełniania niezbędnej dokumentacji. Zrobisz wszystko bez wychodzenia z domu. Na początek wypróbuj darmową wersję - z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Aplikacja do rozliczenia dotacji

Usługi księgowe

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy potrzebują pomocy eksperta w prowadzeniu działalności. Nasza obsługa księgowa firm w Inowrocławiu pozwoli Ci skupić się na najważniejszych kwestiach i pozostawić czasochłonne formalności w rękach doświadczonego zespołu. Zajmujemy się doradztwem podatkowym i wsparciem BHP.

Obsługa księgowa firm Inowrocław

Import z Dalekiego Wschodu

Chcesz zacząć import z Chin, ale nie wiesz od czego zacząć? Nasza firma pomoże Ci w każdym kroku! Zajmujemy się importem towarów z Dalekiego Wschodu od ponad dekady, więc możesz być pewien, że Twoje zamówienia zostaną zrealizowane w sposób profesjonalny. Posiadamy również doświadczony zespół, który pomoże Ci w wyborze najlepszych produktów oraz przy załatwianiu wszystkich formalności związanych z importem. Dzięki nam, jak importować z Chin nie będzie już stanowić dla Ciebie problemu. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz gwarancję jakości produktów. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się sam, że warto nam zaufać!

Jak importować z chin

Oferta biura rachunkowego

Usługa, która pozwala przedsiębiorcom na skupienie się na rozwijaniu swojego biznesu, powierzając sprawy finansowe profesjonalistom. Dzięki współpracy z doświadczonymi księgowymi, przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie w zakresie prowadzenia pełnej dokumentacji księgowej, rozliczeń podatkowych oraz obsługi kadrowo-płacowej. Warto zwrócić uwagę, że pełna księgowość w Poznaniu to nie tylko usługa dla dużych firm, ale również dla małych przedsiębiorstw oraz osób prowadzących działalność gospodarczą na własny rachunek.

pełna księgowość Poznań