Szkolenia z przewidywania zysków

Jeśli jesteście Państwo właścicielami firm, dla której statystyki pozostają nieodzownym elementem codzienności, z pewnością wiecie dobrze, jak trudno jest wykonać prawidłowe prognozowanie sprzedaży. Otóż, rozwiązanie tego problemu posiada w swoich rękach MPM, który to sekret chętnie przekaże podczas szkoleń.

Prognozowanie sprzedaży

Profesjonalne Development center

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie wykonywane przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych asesorów Development center. Dzięki tego typu metodom możliwe jest wyłanianie idealnych dla Was kandydatów podczas procesów rekrutacji. Pozwalają one na zbadanie ich umiejętności praktycznych.

Development center

Pomoc profesjonalnych księgowych

Proponujemy wsparcie przedsiębiorcom w ewidencjonowaniu zdarzeń gospodarczych i nie tylko. Liczne biura rachunkowe zapewniają pomoc w określonym obszarze, my natomiast oferujemy także wsparcie w przygotowaniu wniosków kredytowych, a ponadto udzielamy porad księgowo-podatkowych. Obsługujemy Klientów na terenie Łodzi i okolic.

Biura rachunkowe

Szukamy pracowników online

Jeśli szukasz pracownika, który pomoże Ci rozwinąć swój biznes, to nasza firma rekrutacyjna HR jest rozwiązaniem dla Ciebie. Za pośrednictwem naszego portalu znajdziesz specjalistów, którzy zawodowo zajmują się poszukiwaniem pracowników, a dzięki naszemu portalowi będziesz mógł współpracować z nimi online.

firma rekrutacyjna hr

Wsparcie we wprowadzaniu nowych przepisów o ochronie danych osobowych do firm

W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych,nasza firma udziela pomocy. Wdrażanie RODO nie musi być procesem skomplikowanym, jeżeli zyskuje się rzetelnego partnera, który zapewni pomoc. Nasi specjaliści pomagają w dostosowaniu każdego przedsiębiorstwa do nowych regulacji prawnych.

Wdrażanie RODO

Przekład na język angielski

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z przekładem specjalistycznych artykułów na język angielski, z dziedzin takich jak ekonomia, medycyna czy nauki rolnicze. Naszym klientom oferujemy tłumaczenia tekstów naukowych, streszczeń, prezentacji, listów przewodnich i odpowiedzi na recenzje, a także korektę językową.

Tłumaczenie tekstów naukowych