PRO-TAX

Udzielamy wsparcia naszym klientom w obszarze kadry i płace. Wykonujemy w tym zakresie prace, które mają na celu pomoc w prowadzeniu wszelkich spraw pracowniczych i finansowych, co pozwoli odciążyć pracowników firmy od tych zadań. Podejmujemy się działań tj. sporządzanie projektów świadectw pracy, zakładanie i prowadzeni akt osobowych, zgłoszenia pracownika do ZUS i szereg innych. Biuro rechunkowe PRO-TAX z Bydgoszczy, to rozwiązanie pozwalające znacząco oszczędzić czas, a także finanse. Zachęcamy do bliższego poznania oferty.

Kadry i płace

podmioty gospodarcze

Nasi specjaliści w sprawach prawnych oferują Państwu spółki na sprzedaż. Są to przygotowane podmioty gospodarcze, gotowe do legalnego funkcjonowania na rynku polskim. W ten sposób przedsiębiorcy unikają długiego oczekiwania i właściwie w przeciągu doby stają się pełnoprawnymi właścicielami nowej firmy.

spółki na sprzedaż

Rozliczenie za pracę za granicą

Pracowałeś u naszego zachodniego sąsiada i chciałbyś starać się o zwrot podatku z Niemiec? Nasza firma pomoże Ci w załatwieniu wszystkich formalności. Należy pamiętać, że podstawą do ubiegania się o środki finansowe są dokumenty poświadczającego legalne zatrudnienie, tj. Lohnsteuerkarte bądź też Besondere Lohnsteuerbescheinigung.

Zwrot podatku z Niemiec

Magazyny o wyjątkowym potencjale

Poszukujesz dogodnej lokalizacji? Pragniesz uniknąć wysokich kosztów związanych z zakupem nieruchomości? Wynajem magazynów i biur w Piasecznie jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Możesz nie tylko skorzystać z doskonale przystosowanych pomieszczeń, ale również skupić się na optymalizacji kosztów użytkowania.

Powierzchnie magazynowe

Przyjmowanie nowych pracowników

W ramach świadczeń proponowanych przez firmę, możliwe są także usługi związane z przyjmowaniem nowych pracowników do firmy klienta. Skuteczna rekrutacja to gwarancja zatrudnienia właściwej osoby - jednak nie zawsze mamy czas i zasoby, aby zająć się nią osobiście. Firma przeprowadzi ten proces za swoich klientów.

Skuteczna rekrutacja

Nawiąż z nami współpracę

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnego biznesu, ale nie wiesz, czy masz odpowiednie narzędzia? Współpraca franczyzowa to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Taka forma prowadzenia działalności zapewnia Ci swobodę i zarazem wsparcie merytoryczne oraz finansowe. Wszystko to zaś pod szyldem doskonale znanej klientom marki.

Współpraca franczyzowa

Komornik sądowy

Jarosław Zuń, działający przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód, z siedzibą w Świdniku przeprowadza w świetle prawa licytacje komornicze. Jest uprawniony do tego typu działań na całym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Jego biuro znajduje się przy ulicy Wrońskiej 2 w Lublinie (województwo lubelskie).

Licytacje komornicze Lubelskie

Opakowania papierowe

Reklamę firmy możesz umieścić praktycznie wszędzie. Każda powierzchnia jest odpowiednia, by zaprezentować logo swojej firmy i być zapamiętanym. Doskonale nadadzą się do tego typu zabiegów papierowe torby, reklamówki czy nawet koperty kartonowe. Producent tych ostatnich zapewni nam również stworzenie ulotek, broszur czy plakatów.

Koperty kartonowe producent

Rachunkowość

Jesteśmy firmą, która pomoże Ci uporządkować finanse i sporządzić stosowne dokumenty do ważnych instytucji państwowych takich jak ZUS. Nasze biuro rachunkowe obsługuje i kontaktuje się z klientami z każdego zakątka kraju, ponieważ świadczymy usługi stacjonarnie oraz zdalnie. Ogromne doświadczenie sprawia, że współpraca księgowa z nami jest łatwa, przyjemna i bardzo sprawna. Przekonaj się sam.

biuro rachunkowe

Szkolenia i ćwiczenia dla firm

Oferujemy profesjonalne usługi dla firm, głównie z zakresu BHP. Każda firma powinna zamówić szkolenie PPOŻ w Katowicach dla swoich pracowników. Dzięki niemu poznają podstawowe zagadnienia związane z ryzykiem zaprószenia ognia, zasady ewakuacji czy też obsługi gaśnic i hydrantów dostępnych na terenie przedsiębiorstwa.

szkolenie ppoż katowice

Konsulting informatyczny Warszawa

Konsulting IT, co zostało wykazane już kilka lat temu najpierw w Stanach Zjednoczonych, a potem w krajach europejskich, jest skuteczny zarówno w wielkich firmach jak i w tych małych czy średnich gdzie szkolenia dla firm również mówią o korzyściach w tego typu placówkach. Aby się szybko i dynamicznie rozwijać trzeba iść z duchem czasu i przyjmować nowe trendy oraz wzorce postępowania na przykład takie jak właśnie konsulting IT. Jak pokazuje wiele przykładów jest to bardzo słuszna droga zapewniająca maksymalizację zysków tym którzy się zdecydują na odpowiednie inwestycje i przedsięwzięcia. Zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

Konsulting informatyczny Warszawa

Firma usługowa

Jeśli posiadasz wiele nieruchomości i potrzebujesz pomocy przy zarządzaniu nimi oraz dbaniu o nie, nasza firma z chęcią Ci pomoże. Obsługa najmu mieszkań to nasz konik. Mamy 15 lat doświadczenia w home stagingu, przygotowywaniu ważnych dokumentów administracyjnych, sprawdzaniu ich oraz pilnowaniu terminów.

obsługa najmu mieszkań Kraków

Firma szkoleniowa

Nasza firma szkoleniowa stara się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zatrudnione przez nas osoby tworzą profesjonalną kadrę, która ma duże doświadczenie w skutecznym przekazywaniu wiedzy. Zapraszamy na stronę internetową - czekają tam na Ciebie szczegółowe informacje na temat zakresu działalności naszej firmy szkoleniowej.

Firma szkoleniowa

Doradztwo podatkowe

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się świadczeniem usług z zakresu doradztwa w obszarze księgowości. Kancelaria podatkowa ulokowana jest w Warszawie i od wielu lat z powodzeniem pomaga klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom rozliczać się z oficjalnymi urzędami oraz innymi organami należącymi do państwa.

Kancelaria podatkowa Warszawa

Aplikacje do wydatków oświatowych

Korzystasz ze wsparcia finansowego w placówce oświatowej? Zatem nasza aplikacja do rozliczenia dotacji jest dla ciebie! System bardzo intuicyjnie przeprowadzi cię przez każdy etap wypełniania niezbędnej dokumentacji. Zrobisz wszystko bez wychodzenia z domu. Na początek wypróbuj darmową wersję - z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Aplikacja do rozliczenia dotacji

Usługi księgowe

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy potrzebują pomocy eksperta w prowadzeniu działalności. Nasza obsługa księgowa firm w Inowrocławiu pozwoli Ci skupić się na najważniejszych kwestiach i pozostawić czasochłonne formalności w rękach doświadczonego zespołu. Zajmujemy się doradztwem podatkowym i wsparciem BHP.

Obsługa księgowa firm Inowrocław

Firmowy kurs

Chcesz lepiej zarządzać własnym przedsiębiorstwem? Nasze szkolenia firmowe na pewno ci w tym pomogą. Proponujemy zajęcia z zakresu: zarządzania organizacją, jej finansami oraz projektami, prawa pracy, marketingu i sprzedaży, przywództwa i kierowania zespołem. Poznaj szczegóły dotyczące kursów i zapisz się już dziś.

szkolenia firmowe