Przekłady artykułów na język angielski

Nasze biuro zajmuje się specjalistycznymi przekładami i fachową redakcją tekstów naukowych. Przeprowadzamy tłumaczenia polsko-angielskie artykułów (np. odpowiedzi na recenzje, streszczeń czy prezentacji), korektę w kontekście językowym, formatowanie tekstów pod wymagania czasopism oraz wykonujemy również profesjonalne wykresy i tabele.

Tłumaczenia polsko-angielskie

PRO-TAX

Udzielamy wsparcia naszym klientom w obszarze kadry i płace. Wykonujemy w tym zakresie prace, które mają na celu pomoc w prowadzeniu wszelkich spraw pracowniczych i finansowych, co pozwoli odciążyć pracowników firmy od tych zadań. Podejmujemy się działań tj. sporządzanie projektów świadectw pracy, zakładanie i prowadzeni akt osobowych, zgłoszenia pracownika do ZUS i szereg innych. Biuro rechunkowe PRO-TAX z Bydgoszczy, to rozwiązanie pozwalające znacząco oszczędzić czas, a także finanse. Zachęcamy do bliższego poznania oferty.

Kadry i płace

podmioty gospodarcze

Nasi specjaliści w sprawach prawnych oferują Państwu spółki na sprzedaż. Są to przygotowane podmioty gospodarcze, gotowe do legalnego funkcjonowania na rynku polskim. W ten sposób przedsiębiorcy unikają długiego oczekiwania i właściwie w przeciągu doby stają się pełnoprawnymi właścicielami nowej firmy.

spółki na sprzedaż

Szkolenie dotyczące obsługi księgowej

Zarządzanie księgowością firmy jest zadaniem trudnym, do którego potrzeba wiedzy z zakresu rachunkowości oraz podatków. Prowadzimy kurs kadrowy, którego efektem jest certyfikat uzyskania potrzebnej wiedzy oraz umiejętności do prowadzenia dokumentacji pracowniczej, a także rozliczeń z Urzędem Skarbowym czy ZUS-em.

Kurs kadrowy

Rozliczenie za pracę za granicą

Pracowałeś u naszego zachodniego sąsiada i chciałbyś starać się o zwrot podatku z Niemiec? Nasza firma pomoże Ci w załatwieniu wszystkich formalności. Należy pamiętać, że podstawą do ubiegania się o środki finansowe są dokumenty poświadczającego legalne zatrudnienie, tj. Lohnsteuerkarte bądź też Besondere Lohnsteuerbescheinigung.

Zwrot podatku z Niemiec

Magazyny o wyjątkowym potencjale

Poszukujesz dogodnej lokalizacji? Pragniesz uniknąć wysokich kosztów związanych z zakupem nieruchomości? Wynajem magazynów i biur w Piasecznie jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Możesz nie tylko skorzystać z doskonale przystosowanych pomieszczeń, ale również skupić się na optymalizacji kosztów użytkowania.

Powierzchnie magazynowe

Płatność za towary i usługi

Nasza firma działa w Polsce już od kilku lat i zajmuje się sprawami rachunkowymi. Mechanizm Podzielonej Płatności polega na przelaniu należności za towar lub usługę na dwa osobne rachunki. Jeden z nich służy do odbierania kwot netto, a podatek odprowadza się na inne konto sprzedawcy. Taki system pomaga przede wszystkim w walce z wyłudzeniami VAT.

Mechanizm Podzielonej Płatności

Przyjmowanie nowych pracowników

W ramach świadczeń proponowanych przez firmę, możliwe są także usługi związane z przyjmowaniem nowych pracowników do firmy klienta. Skuteczna rekrutacja to gwarancja zatrudnienia właściwej osoby - jednak nie zawsze mamy czas i zasoby, aby zająć się nią osobiście. Firma przeprowadzi ten proces za swoich klientów.

Skuteczna rekrutacja

Sklep internetowy z artykułami biurowymi

Jesteśmy przekonani, że rozważne oraz odpowiedzialne wyposażenie stanowisk pracowniczych przyczyni się do zwiększenia efektywności działania, bardziej pozytywnego nastawienia pracownika do jego codziennych obowiązków oraz podwyższenia ogólnych standardów. Dlatego też nasza oferta złożona z artykułów papierniczych i biurowych nie ogranicza się do podstawowych elementów, ale sięga dalej - wgłąb potrzeb rożnych firm, obracających się i rozwijających w różnych sektorach. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom.

Artykuły papiernicze online

Nawiąż z nami współpracę

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnego biznesu, ale nie wiesz, czy masz odpowiednie narzędzia? Współpraca franczyzowa to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Taka forma prowadzenia działalności zapewnia Ci swobodę i zarazem wsparcie merytoryczne oraz finansowe. Wszystko to zaś pod szyldem doskonale znanej klientom marki.

Współpraca franczyzowa