Szkolenia z przewidywania zysków

Jeśli jesteście Państwo właścicielami firm, dla której statystyki pozostają nieodzownym elementem codzienności, z pewnością wiecie dobrze, jak trudno jest wykonać prawidłowe prognozowanie sprzedaży. Otóż, rozwiązanie tego problemu posiada w swoich rękach MPM, który to sekret chętnie przekaże podczas szkoleń.

Prognozowanie sprzedaży

Profesjonalne Development center

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie wykonywane przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych asesorów Development center. Dzięki tego typu metodom możliwe jest wyłanianie idealnych dla Was kandydatów podczas procesów rekrutacji. Pozwalają one na zbadanie ich umiejętności praktycznych.

Development center

obsługa kadrowo-płacowa

Nasza firma pomoże Ci prowadzić działalność za pomocą profesjonalnych usług księgowych. Obsługa kadrowo-płacowa prowadzona przez Biuro Rachunkowe Emikol to prowadzenie ewidencji kadrowej oraz teczek osobowych pracowników, sporządzanie dokumentacji oraz sprawozdań, kontrola kartotek wynagrodzeń oraz wszelkie prace związane z obsługą pracownika w zakresie przyjmowania i zatwierdzania wniosków. Nasza firma reprezentuje również klienta w urzędach i instytucjach - Ty oszczędzasz czas, a my prowadzimy działania dla Ciebie.

obsługa kadrowo płacowa

Szukamy pracowników online

Jeśli szukasz pracownika, który pomoże Ci rozwinąć swój biznes, to nasza firma rekrutacyjna HR jest rozwiązaniem dla Ciebie. Za pośrednictwem naszego portalu znajdziesz specjalistów, którzy zawodowo zajmują się poszukiwaniem pracowników, a dzięki naszemu portalowi będziesz mógł współpracować z nimi online.

firma rekrutacyjna hr

Przekłady artykułów na język angielski

Nasze biuro zajmuje się specjalistycznymi przekładami i fachową redakcją tekstów naukowych. Przeprowadzamy tłumaczenia polsko-angielskie artykułów (np. odpowiedzi na recenzje, streszczeń czy prezentacji), korektę w kontekście językowym, formatowanie tekstów pod wymagania czasopism oraz wykonujemy również profesjonalne wykresy i tabele.

Tłumaczenia polsko-angielskie

PRO-TAX

Udzielamy wsparcia naszym klientom w obszarze kadry i płace. Wykonujemy w tym zakresie prace, które mają na celu pomoc w prowadzeniu wszelkich spraw pracowniczych i finansowych, co pozwoli odciążyć pracowników firmy od tych zadań. Podejmujemy się działań tj. sporządzanie projektów świadectw pracy, zakładanie i prowadzeni akt osobowych, zgłoszenia pracownika do ZUS i szereg innych. Biuro rechunkowe PRO-TAX z Bydgoszczy, to rozwiązanie pozwalające znacząco oszczędzić czas, a także finanse. Zachęcamy do bliższego poznania oferty.

Kadry i płace

podmioty gospodarcze

Nasi specjaliści w sprawach prawnych oferują Państwu spółki na sprzedaż. Są to przygotowane podmioty gospodarcze, gotowe do legalnego funkcjonowania na rynku polskim. W ten sposób przedsiębiorcy unikają długiego oczekiwania i właściwie w przeciągu doby stają się pełnoprawnymi właścicielami nowej firmy.

spółki na sprzedaż

Szkolenie dotyczące obsługi księgowej

Zarządzanie księgowością firmy jest zadaniem trudnym, do którego potrzeba wiedzy z zakresu rachunkowości oraz podatków. Prowadzimy kurs kadrowy, którego efektem jest certyfikat uzyskania potrzebnej wiedzy oraz umiejętności do prowadzenia dokumentacji pracowniczej, a także rozliczeń z Urzędem Skarbowym czy ZUS-em.

Kurs kadrowy