PRO-TAX

Udzielamy wsparcia naszym klientom w obszarze kadry i płace. Wykonujemy w tym zakresie prace, które mają na celu pomoc w prowadzeniu wszelkich spraw pracowniczych i finansowych, co pozwoli odciążyć pracowników firmy od tych zadań. Podejmujemy się działań tj. sporządzanie projektów świadectw pracy, zakładanie i prowadzeni akt osobowych, zgłoszenia pracownika do ZUS i szereg innych. Biuro rechunkowe PRO-TAX z Bydgoszczy, to rozwiązanie pozwalające znacząco oszczędzić czas, a także finanse. Zachęcamy do bliższego poznania oferty.

Kadry i płace

podmioty gospodarcze

Nasi specjaliści w sprawach prawnych oferują Państwu spółki na sprzedaż. Są to przygotowane podmioty gospodarcze, gotowe do legalnego funkcjonowania na rynku polskim. W ten sposób przedsiębiorcy unikają długiego oczekiwania i właściwie w przeciągu doby stają się pełnoprawnymi właścicielami nowej firmy.

spółki na sprzedaż

Rozliczenie za pracę za granicą

Pracowałeś u naszego zachodniego sąsiada i chciałbyś starać się o zwrot podatku z Niemiec? Nasza firma pomoże Ci w załatwieniu wszystkich formalności. Należy pamiętać, że podstawą do ubiegania się o środki finansowe są dokumenty poświadczającego legalne zatrudnienie, tj. Lohnsteuerkarte bądź też Besondere Lohnsteuerbescheinigung.

Zwrot podatku z Niemiec

Magazyny o wyjątkowym potencjale

Poszukujesz dogodnej lokalizacji? Pragniesz uniknąć wysokich kosztów związanych z zakupem nieruchomości? Wynajem magazynów i biur w Piasecznie jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Możesz nie tylko skorzystać z doskonale przystosowanych pomieszczeń, ale również skupić się na optymalizacji kosztów użytkowania.

Powierzchnie magazynowe

Przyjmowanie nowych pracowników

W ramach świadczeń proponowanych przez firmę, możliwe są także usługi związane z przyjmowaniem nowych pracowników do firmy klienta. Skuteczna rekrutacja to gwarancja zatrudnienia właściwej osoby - jednak nie zawsze mamy czas i zasoby, aby zająć się nią osobiście. Firma przeprowadzi ten proces za swoich klientów.

Skuteczna rekrutacja

Nawiąż z nami współpracę

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnego biznesu, ale nie wiesz, czy masz odpowiednie narzędzia? Współpraca franczyzowa to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Taka forma prowadzenia działalności zapewnia Ci swobodę i zarazem wsparcie merytoryczne oraz finansowe. Wszystko to zaś pod szyldem doskonale znanej klientom marki.

Współpraca franczyzowa

Komornik sądowy

Jarosław Zuń, działający przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód, z siedzibą w Świdniku przeprowadza w świetle prawa licytacje komornicze. Jest uprawniony do tego typu działań na całym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Jego biuro znajduje się przy ulicy Wrońskiej 2 w Lublinie (województwo lubelskie).

Licytacje komornicze Lubelskie

Opakowania papierowe

Reklamę firmy możesz umieścić praktycznie wszędzie. Każda powierzchnia jest odpowiednia, by zaprezentować logo swojej firmy i być zapamiętanym. Doskonale nadadzą się do tego typu zabiegów papierowe torby, reklamówki czy nawet koperty kartonowe. Producent tych ostatnich zapewni nam również stworzenie ulotek, broszur czy plakatów.

Koperty kartonowe producent

Optymalizacja procesów logistycznych

Dla wszystkich początkujących oraz doświadczonych przedsiębiorców, którzy chcą skalować swój biznes, oferujemy profesjonalne usługi doradcze. Proponujemy kompleksowe wsparcie logistyczne, które uwzględnia audyt oraz wybór i implementację odpowiedniego oprogramowania. Współczesne technologie ułatwią zarządzanie zasobami firmy, dzięki czemu zwiększenie operatywności przebiega prosto i szybko.

Wsparcie logistyczne

Skup sprzętów elektronicznych

Nasz sklep internetowy prowadzi skup oraz sprzedaż różnego rodzaju sprzętów RTV i innych wartościowych przedmiotów. Proponowana przez lombard elektronika to między innymi telefony komórkowe, laptopy oraz komputery stacjonarne. Ponadto mamy w swojej ofercie szeroki wybór tabletów, monitorów i głośników audio.

lombard elektronika

Rachunkowość

Jesteśmy firmą, która pomoże Ci uporządkować finanse i sporządzić stosowne dokumenty do ważnych instytucji państwowych takich jak ZUS. Nasze biuro rachunkowe obsługuje i kontaktuje się z klientami z każdego zakątka kraju, ponieważ świadczymy usługi stacjonarnie oraz zdalnie. Ogromne doświadczenie sprawia, że współpraca księgowa z nami jest łatwa, przyjemna i bardzo sprawna. Przekonaj się sam.

biuro rachunkowe

Szkolenia i ćwiczenia dla firm

Oferujemy profesjonalne usługi dla firm, głównie z zakresu BHP. Każda firma powinna zamówić szkolenie PPOŻ w Katowicach dla swoich pracowników. Dzięki niemu poznają podstawowe zagadnienia związane z ryzykiem zaprószenia ognia, zasady ewakuacji czy też obsługi gaśnic i hydrantów dostępnych na terenie przedsiębiorstwa.

szkolenie ppoż katowice