obsługa kadrowo-płacowa

Nasza firma pomoże Ci prowadzić działalność za pomocą profesjonalnych usług księgowych. Obsługa kadrowo-płacowa prowadzona przez Biuro Rachunkowe Emikol to prowadzenie ewidencji kadrowej oraz teczek osobowych pracowników, sporządzanie dokumentacji oraz sprawozdań, kontrola kartotek wynagrodzeń oraz wszelkie prace związane z obsługą pracownika w zakresie przyjmowania i zatwierdzania wniosków. Nasza firma reprezentuje również klienta w urzędach i instytucjach - Ty oszczędzasz czas, a my prowadzimy działania dla Ciebie.

Obsługa kadrowo płacowa Łódź

Przekłady artykułów na język angielski

Nasze biuro zajmuje się specjalistycznymi przekładami i fachową redakcją tekstów naukowych. Przeprowadzamy tłumaczenia polsko-angielskie artykułów (np. odpowiedzi na recenzje, streszczeń czy prezentacji), korektę w kontekście językowym, formatowanie tekstów pod wymagania czasopism oraz wykonujemy również profesjonalne wykresy i tabele.

Tłumaczenia polsko-angielskie

PRO-TAX

Udzielamy wsparcia naszym klientom w obszarze kadry i płace. Wykonujemy w tym zakresie prace, które mają na celu pomoc w prowadzeniu wszelkich spraw pracowniczych i finansowych, co pozwoli odciążyć pracowników firmy od tych zadań. Podejmujemy się działań tj. sporządzanie projektów świadectw pracy, zakładanie i prowadzeni akt osobowych, zgłoszenia pracownika do ZUS i szereg innych. Biuro rechunkowe PRO-TAX z Bydgoszczy, to rozwiązanie pozwalające znacząco oszczędzić czas, a także finanse. Zachęcamy do bliższego poznania oferty.

Kadry i płace

podmioty gospodarcze

Nasi specjaliści w sprawach prawnych oferują Państwu spółki na sprzedaż. Są to przygotowane podmioty gospodarcze, gotowe do legalnego funkcjonowania na rynku polskim. W ten sposób przedsiębiorcy unikają długiego oczekiwania i właściwie w przeciągu doby stają się pełnoprawnymi właścicielami nowej firmy.

spółki na sprzedaż

Szkolenie dotyczące obsługi księgowej

Zarządzanie księgowością firmy jest zadaniem trudnym, do którego potrzeba wiedzy z zakresu rachunkowości oraz podatków. Prowadzimy kurs kadrowy, którego efektem jest certyfikat uzyskania potrzebnej wiedzy oraz umiejętności do prowadzenia dokumentacji pracowniczej, a także rozliczeń z Urzędem Skarbowym czy ZUS-em.

Kurs kadrowy

Pomoc dla osób zadłużonych

Problemy finansowe często spotykają wielu z nas. Dzieje się tak, bo w momencie gdy potrzebujemy pieniędzy najczęściej zaciągamy szybkie pożyczki o wysokim oprocentowaniu. Nasza firma świadczy pomoc osobom zadłużonym, poprzez usługę jaką jest konsolidacja chwilówek. Wspólnie obliczamy ilość długu oraz okres czasu na jaki zostaną rozłożone raty.

Konsolidacja chwilówek