obsługa kadrowo-płacowa

Nasza firma pomoże Ci prowadzić działalność za pomocą profesjonalnych usług księgowych. Obsługa kadrowo-płacowa prowadzona przez Biuro Rachunkowe Emikol to prowadzenie ewidencji kadrowej oraz teczek osobowych pracowników, sporządzanie dokumentacji oraz sprawozdań, kontrola kartotek wynagrodzeń oraz wszelkie prace związane z obsługą pracownika w zakresie przyjmowania i zatwierdzania wniosków. Nasza firma reprezentuje również klienta w urzędach i instytucjach - Ty oszczędzasz czas, a my prowadzimy działania dla Ciebie.

Obsługa kadrowo płacowa Łódź

Przekłady artykułów na język angielski

Nasze biuro zajmuje się specjalistycznymi przekładami i fachową redakcją tekstów naukowych. Przeprowadzamy tłumaczenia polsko-angielskie artykułów (np. odpowiedzi na recenzje, streszczeń czy prezentacji), korektę w kontekście językowym, formatowanie tekstów pod wymagania czasopism oraz wykonujemy również profesjonalne wykresy i tabele.

Tłumaczenia polsko-angielskie

PRO-TAX

Udzielamy wsparcia naszym klientom w obszarze kadry i płace. Wykonujemy w tym zakresie prace, które mają na celu pomoc w prowadzeniu wszelkich spraw pracowniczych i finansowych, co pozwoli odciążyć pracowników firmy od tych zadań. Podejmujemy się działań tj. sporządzanie projektów świadectw pracy, zakładanie i prowadzeni akt osobowych, zgłoszenia pracownika do ZUS i szereg innych. Biuro rechunkowe PRO-TAX z Bydgoszczy, to rozwiązanie pozwalające znacząco oszczędzić czas, a także finanse. Zachęcamy do bliższego poznania oferty.

Kadry i płace

podmioty gospodarcze

Nasi specjaliści w sprawach prawnych oferują Państwu spółki na sprzedaż. Są to przygotowane podmioty gospodarcze, gotowe do legalnego funkcjonowania na rynku polskim. W ten sposób przedsiębiorcy unikają długiego oczekiwania i właściwie w przeciągu doby stają się pełnoprawnymi właścicielami nowej firmy.

spółki na sprzedaż

Szkolenie dotyczące obsługi księgowej

Zarządzanie księgowością firmy jest zadaniem trudnym, do którego potrzeba wiedzy z zakresu rachunkowości oraz podatków. Prowadzimy kurs kadrowy, którego efektem jest certyfikat uzyskania potrzebnej wiedzy oraz umiejętności do prowadzenia dokumentacji pracowniczej, a także rozliczeń z Urzędem Skarbowym czy ZUS-em.

Kurs kadrowy

Pomoc dla osób zadłużonych

Problemy finansowe często spotykają wielu z nas. Dzieje się tak, bo w momencie gdy potrzebujemy pieniędzy najczęściej zaciągamy szybkie pożyczki o wysokim oprocentowaniu. Nasza firma świadczy pomoc osobom zadłużonym, poprzez usługę jaką jest konsolidacja chwilówek. Wspólnie obliczamy ilość długu oraz okres czasu na jaki zostaną rozłożone raty.

Konsolidacja chwilówek

Rozliczenie za pracę za granicą

Pracowałeś u naszego zachodniego sąsiada i chciałbyś starać się o zwrot podatku z Niemiec? Nasza firma pomoże Ci w załatwieniu wszystkich formalności. Należy pamiętać, że podstawą do ubiegania się o środki finansowe są dokumenty poświadczającego legalne zatrudnienie, tj. Lohnsteuerkarte bądź też Besondere Lohnsteuerbescheinigung.

Zwrot podatku z Niemiec

Eksperci poradzą Ci, jak rozwinąć firmę

Wspieramy firmy - doradzamy i sugerujemy, co poprawić, by Wasza wydajność tylko rosła! Usługi, którymi się zajmujemy, to chociażby optymalizacja procesów biznesowych czy też wdrażanie nowych, udoskonalonych technologii. Działamy w Warszawie i okolicach - jeśli chcesz podnieść poziom swojego przedsiębiorstwa, nie czekaj na następną szansę i zadzwoń!

optymalizacja procesów biznesowych Warszawa

Magazyny o wyjątkowym potencjale

Poszukujesz dogodnej lokalizacji? Pragniesz uniknąć wysokich kosztów związanych z zakupem nieruchomości? Wynajem magazynów i biur w Piasecznie jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Możesz nie tylko skorzystać z doskonale przystosowanych pomieszczeń, ale również skupić się na optymalizacji kosztów użytkowania.

Powierzchnie magazynowe