Przekładamy każdy tekst na różne języki - IMHO

Jeśli szukasz miejsca, które pomoże Ci zrozumieć tekst napisany po rosyjsku, ukraińsku, słowacku czy portugalsku, zdecyduj się na skorzystanie z naszych usług. Wrocławski tłumacz przysięgły IMHO podejmuje się także specjalistycznych tekstów, które wymagają znajomości technicznego słownictwa. Sprawdź jakie dziedziny przekładamy, ale współpracujemy z fachowcami z różnych branż, dlatego nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami. Zobacz rodzaje pisemnej translacji i zapoznaj się z działaniem platformy on-line.

Tłumacz przysięgły Wrocław

Szkolenia z przewidywania zysków

Jeśli jesteście Państwo właścicielami firm, dla której statystyki pozostają nieodzownym elementem codzienności, z pewnością wiecie dobrze, jak trudno jest wykonać prawidłowe prognozowanie sprzedaży. Otóż, rozwiązanie tego problemu posiada w swoich rękach MPM, który to sekret chętnie przekaże podczas szkoleń.

Prognozowanie sprzedaży

Oferta znajdującej się w Żorach kancelarii adwokackiej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Prowadzący ją adwokat świadczy usługi prawne, takie jak udzielanie porad, reprezentowanie klienta w postępowaniach sądowych, czy też sporządzanie pism procesowych lub wzorów dokumentów. Mecenas zajmuje się przede wszystkim rozwodami, a także innymi sprawami związanymi z prawem rodzinnym, cywilnym, karnym, pracy, a także administracyjnym oraz handlowym.

adwokat jastrzębie zdrój

Finanse EG - doradztwo i usługi księgowe

Doskonale znamy potrzeby rynku - nie tylko tego warszawskiego. Jako doświadczone biuro rachunkowe, zespół Finanse EG jest w stanie całkowicie dostosować się do realizowanych zadań księgowych. Proponujemy także profesjonalne doradztwo podatkowe, które z pewnością przyniesie wiele oczekiwanych i korzystnych zmian.

Biura rachunkowe Warszawa

Profesjonalne Development center

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie wykonywane przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych asesorów Development center. Dzięki tego typu metodom możliwe jest wyłanianie idealnych dla Was kandydatów podczas procesów rekrutacji. Pozwalają one na zbadanie ich umiejętności praktycznych.

Development center

Pomoc profesjonalnych księgowych

Proponujemy wsparcie przedsiębiorcom w ewidencjonowaniu zdarzeń gospodarczych i nie tylko. Liczne biura rachunkowe zapewniają pomoc w określonym obszarze, my natomiast oferujemy także wsparcie w przygotowaniu wniosków kredytowych, a ponadto udzielamy porad księgowo-podatkowych. Obsługujemy Klientów na terenie Łodzi i okolic.

Biura rachunkowe