Wysokiej jakości narty

Działamy w branży od wielu lat jako uznana hurtownia sprzętu sportowego. Zapewniamy Państwu szeroki wybór artykułów niezbędnych do uprawiania wielu dyscyplin sportowych. Udostępniamy wysokiej jakości narty od wiodących producentów w wielu interesujących modelach. Oferujemy artykuły dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo dokonać właściwego wyboru, dostosowanego do indywidualnych preferencji oraz posiadanych umiejętności. Hurtownia sprzętu sportowego FOLC - wysokiej jakości narty, Warszawa

Narty Warszawa

Zapraszamy do odwiedzin sklepu internetowego Sisusport wszystkich sportowców. Posiadamy szeroką ofertę sprzętu, który jest dedykowany przede wszystkim osobom uprawiającym dyscypliny pływackie. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo dobrej jakości stroje triathlonowe, naszej produkcji - są to zarówno koszulki, spodenki, jak i też zestawy tych dwóch elementów.

Stroje Triathlonowe na zamówienie

Kurs wodny

Warto jest przeżyć niezwykłą przygodę i zainwestować w swoje kwalifikacje, by później móc cieszyć się pełną wolnością oraz rozmaitymi możliwościami. Kurs sternika motorowodnego jest właśnie takim początkiem. Zdobyte uprawnienia dają Ci szansę na sprawne i ciekawe organizowanie kolejnych wypraw wakacyjnych.

Kurs sternika motorowodnego

W asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo liczne urządzenia, jakie wykorzystują siłownie zewnętrzne, które stają się coraz bardziej popularnymi elementami naszej przestrzeni miejskiej, gdzie mogą ćwiczyć zarówno młodsi, jak i starsi mieszkańcy danego osiedla i nie tylko. Zapraszamy na naszą stronę.

Siłownie zewnętrzne

Efektywny trening EMS

Trening EMS pozwala między innymi na uzyskanie wymarzonej sylwetki, zredukowanie cellulitu oraz wyeliminowanie bólu pleców. Wpływ na to ma między innymi elektrostymulacja mięśni, która pobudza muskuły do pracy, angażując aż 90% z nich. Trening EMS to ogromna oszczędność czasu - pół godziny ćwiczeń odpowiada ok. 2 godzinom spędzonym na klasycznej siłowni.

Elektrostymulacja mięśni