Wyrzeźbione ciało

Trwa 55 minut, wzmacnia całe ciało oraz połączony jest z ćwiczeniami funkcjonalnymi i rozciągającymi. Celem treningu Body shape jest wzmacnianie, kształtowanie, jak i rzeźbienie wszystkich partii mięśniowych ciała. Skierowany jest dla kobiet i mężczyzn, których celem jest uzyskanie wyrzeźbionej sylwetki.

Body shape

Materace na powietrze

Zainwestuj w oferowane na naszej stronie produkty i ciesz się wygodnym snem. Materac dmuchany z pompką przyda się zarówno pod namiotem, jak i w domu - jako dodatkowe łóżko dla gości. Wykonane z przyjemnego w dotyku tworzywa odpornego na drobne uszkodzenia po napompowaniu przyjmuje optymalny kształt.

materac dmuchany z pompką

Sklep z akcesoriami wspinaczkowymi

Wybierz się w niezapomnianą podróż i skorzystaj z naszej oferty na sprzęt turystyczny. Nasze plecaki to pakowne sposoby na łatwe przenoszenie, przewożenie Waszych bagaży. Będziecie mogli wybierać spośród pojemnych modeli, o kompaktowych formach czy wśród toreb. Nasze akcesoria do zapakowania ekwipunku dostępne są także w ciekawych wzorach oraz kolorach, które z pewnością przypadną do gustu tak Paniom, jak i Panom. Możecie u nas zakupić również akcesoria wspinaczkowe.

Akcesoria wspinaczkowe

Trening dla początkujących

Proponujemy kurs wspinania, dzięki któremu nauczysz się climbingu. Z nami poprawisz swoje umiejętności, a sam proces uczenia się będzie wspaniałą zabawą. Oferujemy zajęcia dla dzieci i dorosłych we wspaniałym regionie Jury, a przede wszystkim niezapomniane przeżycia i super przygodę. W cenie treningu jest sprzęt i opieka instruktora, jest on odpowiedni dla początkujących. Organizujemy również wyprawy do Chorwacji, w których cenie jest ubezpieczenie NNW. Dodatkowo mamy szkolenia z pierwszej pomocy, z manekinem RKO i BLS/AED.

kurs wspinania