Wyrzeźbione ciało

Trwa 55 minut, wzmacnia całe ciało oraz połączony jest z ćwiczeniami funkcjonalnymi i rozciągającymi. Celem treningu Body shape jest wzmacnianie, kształtowanie, jak i rzeźbienie wszystkich partii mięśniowych ciała. Skierowany jest dla kobiet i mężczyzn, których celem jest uzyskanie wyrzeźbionej sylwetki.

Body shape

Materace na powietrze

Zainwestuj w oferowane na naszej stronie produkty i ciesz się wygodnym snem. Materac dmuchany z pompką przyda się zarówno pod namiotem, jak i w domu - jako dodatkowe łóżko dla gości. Wykonane z przyjemnego w dotyku tworzywa odpornego na drobne uszkodzenia po napompowaniu przyjmuje optymalny kształt.

materac dmuchany z pompką

Sklep z akcesoriami wspinaczkowymi

Wybierz się w niezapomnianą podróż i skorzystaj z naszej oferty na sprzęt turystyczny. Nasze plecaki to pakowne sposoby na łatwe przenoszenie, przewożenie Waszych bagaży. Będziecie mogli wybierać spośród pojemnych modeli, o kompaktowych formach czy wśród toreb. Nasze akcesoria do zapakowania ekwipunku dostępne są także w ciekawych wzorach oraz kolorach, które z pewnością przypadną do gustu tak Paniom, jak i Panom. Możecie u nas zakupić również akcesoria wspinaczkowe.

Akcesoria wspinaczkowe

Trening dla początkujących

Proponujemy kurs wspinania, dzięki któremu nauczysz się climbingu. Z nami poprawisz swoje umiejętności, a sam proces uczenia się będzie wspaniałą zabawą. Oferujemy zajęcia dla dzieci i dorosłych we wspaniałym regionie Jury, a przede wszystkim niezapomniane przeżycia i super przygodę. W cenie treningu jest sprzęt i opieka instruktora, jest on odpowiedni dla początkujących. Organizujemy również wyprawy do Chorwacji, w których cenie jest ubezpieczenie NNW. Dodatkowo mamy szkolenia z pierwszej pomocy, z manekinem RKO i BLS/AED.

kurs wspinania

Sklep rowerowy

Komfort, niezawodność, wszechstronność i wytrzymałość. To właśnie tym charakteryzują się rowery Unibike. Jeśli więc zależy Ci na sprzęcie, który sprawdzi się zarówno jako środek transportu do sklepu, element codziennych treningów lub niedoceniona forma rekreacji, to na pewnie się na nim nie zawiedziesz.

Rowery Unibike