Wysokiej jakości narty

Działamy w branży od wielu lat jako uznana hurtownia sprzętu sportowego. Zapewniamy Państwu szeroki wybór artykułów niezbędnych do uprawiania wielu dyscyplin sportowych. Udostępniamy wysokiej jakości narty od wiodących producentów w wielu interesujących modelach. Oferujemy artykuły dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo dokonać właściwego wyboru, dostosowanego do indywidualnych preferencji oraz posiadanych umiejętności. Hurtownia sprzętu sportowego FOLC - wysokiej jakości narty, Warszawa

Narty Warszawa

Zapraszamy do odwiedzin sklepu internetowego Sisusport wszystkich sportowców. Posiadamy szeroką ofertę sprzętu, który jest dedykowany przede wszystkim osobom uprawiającym dyscypliny pływackie. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo dobrej jakości stroje triathlonowe, naszej produkcji - są to zarówno koszulki, spodenki, jak i też zestawy tych dwóch elementów.

Stroje Triathlonowe na zamówienie

Efektywny trening EMS

Trening EMS pozwala między innymi na uzyskanie wymarzonej sylwetki, zredukowanie cellulitu oraz wyeliminowanie bólu pleców. Wpływ na to ma między innymi elektrostymulacja mięśni, która pobudza muskuły do pracy, angażując aż 90% z nich. Trening EMS to ogromna oszczędność czasu - pół godziny ćwiczeń odpowiada ok. 2 godzinom spędzonym na klasycznej siłowni.

Elektrostymulacja mięśni

Wyprawy do Azji

Organizujemy dla naszych klientów niezapomniane wakacje, które spędzicie państwo na nowoczesnych i wspaniałych statkach, a także w miejscach na świecie, które sami wybierzecie. Słoneczne Karaiby, gorąca Ameryka Południowa, a może orientalna Azja? Niezależnie od potrzeb, popłyniecie na swoje wymarzone obszary.

Podróż do azji