Expedition

Zajmujemy się planowaniem, obsługą oraz czuwaniem nad przebiegiem różnego rodzaju wydarzeń marketingowych i biznesowych. Jedną z propozycji agencji eventowej EXPN Group są niebanalne imprezy integracyjne dla firm. Proponujemy spotkania jednodniowe oraz wyjazdy o różnorodnych, wybranych przez Klienta motywach przewodnich. Zapewniamy pełną obsługę i szereg atrakcji.

Imprezy integracyjne dla firm

Pragniesz odnaleźć harmonię i zjednoczyć się z samym sobą, odrzucając negatywne emocje, które emanują z otaczającego Cię środowiska? W takim razie zapraszam na zajęcia z jogi dla początkujących, które skierowane są do osób poszukujących rozwoju duchowego i pragnących od życia czegoś więcej. Nauczę Cię czym jest nauka wschodu, jakie są sposoby na medytację i pomogę Cię w zdobyciu umiejętności oraz mocy, dzięki którym odnajdziesz wewnętrzny spokój oraz będziesz mógł więcej na naszej pięknej planecie.

Joga dla początkujących

Sklep z kostiumami

Chcesz zachwycić innych podczas zbliżającej się imprezy? Lubisz niebanalne pomysły na wygląd? W naszym sklepie proponujemy liczne kostiumy karnawałowe dla dorosłych! Wybieraj spośród kreatywnych, zabawnych ubrań oraz dodatków, które przemienią Cię nie do poznania! Baw się znakomicie, bez względu na charakter wydarzenia.

Kostiumy karnawałowe dla dorosłych

Udane wesele bez wzgledu na pogodę

Marzenie o weselu w plenerze bardzo łatwo można zrealizować decydując się na współpracę z naszą firmą. Oferujemy namioty ślubne, które można dopasować pod względem rozmiaru oraz kształtu do indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo ciekawy design produktów można podkreślić oświetleniem oraz weselnymi dekoracjami.

namioty ślubne

Możesz spełnić swoje marzenie o usłyszeniu utworów kultowego zespołu wszech czasów na żywo. Nasz zespół tribute to zaśpiewa dla Ciebie najbardziej znane utwory The Beatles. Występujemy na terenie całej Polski, realizujemy koncerty dopasowane do indywidualnych życzeń klienta takie jak wesela, studniówki czy imprezy firmowe.

The Beatles