Expedition

Zajmujemy się planowaniem, obsługą oraz czuwaniem nad przebiegiem różnego rodzaju wydarzeń marketingowych i biznesowych. Jedną z propozycji agencji eventowej EXPN Group są niebanalne imprezy integracyjne dla firm. Proponujemy spotkania jednodniowe oraz wyjazdy o różnorodnych, wybranych przez Klienta motywach przewodnich. Zapewniamy pełną obsługę i szereg atrakcji.

Imprezy integracyjne dla firm

Udane wesele bez wzgledu na pogodę

Marzenie o weselu w plenerze bardzo łatwo można zrealizować decydując się na współpracę z naszą firmą. Oferujemy namioty ślubne, które można dopasować pod względem rozmiaru oraz kształtu do indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo ciekawy design produktów można podkreślić oświetleniem oraz weselnymi dekoracjami.

namioty ślubne

Nie masz pomysłu, jakie atrakcje przygotować na imprezę urodzinową swojej pociechy? Dla najmłodszych czasami najprostsze rozwiązania okazują się najbardziej nietypowe i zachwycające. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się butle z helem, które pozwolą na samodzielne napełnianie balonów. Cena tego rozwiązania jest niewielka, a radość i uśmiech na twarzach Państwa pociech - ogromny. Posiadamy pojemniki o różnej pojemności, co pozwoli dokonać wyboru adekwatnego do rozmachu wydarzenia. Skorzystaj z tej propozycji!

Butle z helem