Wycieczka na Węgry

Organizujemy wycieczki w różne miejsca Europy i świata. Jedną z naszych propozycji jest wyprawa do Węgier, której centralnym puntem jest zwiedzanie Budapesztu. W stolicy kraju będą mogli Państwo zobaczyć najsłynniejsze zabytki, a w tym Wzgórze Zamkowe, Wyspę Małgorzaty i inne obiekty. Wycieczka trwa 4 dni, a jej szczegółowy plan tworzymy zgodnie z Państwa oczekiwaniami oraz propozycjami.

zwiedzanie budapesztu

Kurs uwodzenia kobiet

Moja szkoła podrywu to jedno z niewielu miejsc, gdzie możesz zapisać się na kurs uwodzenia. Jako profesjonalny i doświadczony instruktor zapewniam podstawy wiedzy teoretycznej, a także przeprowadzę uczestników szkolenia z flirtu przez zajęcia praktyczne. Po nich z pewnością każdy uczestnik zdobędzie względy u wielu kobiet.

Kurs uwodzenia kobiet

Plac zabaw

Szukasz rozrywek, które za cel obrały wielozmysłowy rozwój najmłodszych? Zapraszamy do miejsca w Szczecinie, w którym atrakcje dla dzieci potrafią nie tylko dawać przyjemność, ale też edukować czy zachęcać do ruchu. Nasz zadaszony plac zabaw to moc sensorycznych wrażeń! Baseny z kulkami, trampoliny czy równoważnie to wyzwania, których pokonanie staje się dla maluchów źródłem wielu wrażeń.

Atrakcje dla dzieci Szczecin