Butle z helem

Nie masz pomysłu, jakie atrakcje przygotować na imprezę urodzinową swojej pociechy? Dla najmłodszych czasami najprostsze rozwiązania okazują się najbardziej nietypowe i zachwycające. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się butle z helem, które pozwolą na samodzielne napełnianie balonów. Cena tego rozwiązania jest niewielka, a radość i uśmiech na twarzach Państwa pociech - ogromny. Posiadamy pojemniki o różnej pojemności, co pozwoli dokonać wyboru adekwatnego do rozmachu wydarzenia. Skorzystaj z tej propozycji!

Butle z helem

Wycieczka na Węgry

Organizujemy wycieczki w różne miejsca Europy i świata. Jedną z naszych propozycji jest wyprawa do Węgier, której centralnym puntem jest zwiedzanie Budapesztu. W stolicy kraju będą mogli Państwo zobaczyć najsłynniejsze zabytki, a w tym Wzgórze Zamkowe, Wyspę Małgorzaty i inne obiekty. Wycieczka trwa 4 dni, a jej szczegółowy plan tworzymy zgodnie z Państwa oczekiwaniami oraz propozycjami.

zwiedzanie budapesztu

Kreatywne zabawki dla dzieci

Spośród wielu zabawek dostępnych na rynku, najbardziej wartościowymi są chyba te, które umożliwiają dzieciom rozwój wyobraźni i bycie twórczymi. Do grupy tej z pewnością wpisują się klocki Lego Friends dostępne w asortymencie naszego sklepu. Dzięki nim Wasza pociecha sama będzie budować nowe światy, a robienie tego w tym realnym jest i zdrowsze i ciekawsze niż analogiczne działania. Serdecznie polecamy chociażby takie ich wersje jak "Szpital w Heartlake" oraz "Plac zabaw dla piesków".

Klocki LEGO Friends