Expedition

Zajmujemy się planowaniem, obsługą oraz czuwaniem nad przebiegiem różnego rodzaju wydarzeń marketingowych i biznesowych. Jedną z propozycji agencji eventowej EXPN Group są niebanalne imprezy integracyjne dla firm. Proponujemy spotkania jednodniowe oraz wyjazdy o różnorodnych, wybranych przez Klienta motywach przewodnich. Zapewniamy pełną obsługę i szereg atrakcji.

Imprezy integracyjne dla firm

Pragniesz odnaleźć harmonię i zjednoczyć się z samym sobą, odrzucając negatywne emocje, które emanują z otaczającego Cię środowiska? W takim razie zapraszam na zajęcia z jogi dla początkujących, które skierowane są do osób poszukujących rozwoju duchowego i pragnących od życia czegoś więcej. Nauczę Cię czym jest nauka wschodu, jakie są sposoby na medytację i pomogę Cię w zdobyciu umiejętności oraz mocy, dzięki którym odnajdziesz wewnętrzny spokój oraz będziesz mógł więcej na naszej pięknej planecie.

Joga dla początkujących

Sklep z kostiumami

Chcesz zachwycić innych podczas zbliżającej się imprezy? Lubisz niebanalne pomysły na wygląd? W naszym sklepie proponujemy liczne kostiumy karnawałowe dla dorosłych! Wybieraj spośród kreatywnych, zabawnych ubrań oraz dodatków, które przemienią Cię nie do poznania! Baw się znakomicie, bez względu na charakter wydarzenia.

Kostiumy karnawałowe dla dorosłych