Wizualizacje architektoniczne

Nasza firma zajmuje się świadczeniem innowacyjnych, bardzo nowoczesnych usług marketingowych. Specjalnością naszej firmy jest wizualizacja 3D. Tworzy dla naszych klientów przestrzenne makiety budynków oraz realistyczne przedstawienia przestrzenne różnorodnych przedmiotów tworzonych na podstawie rysunków technicznych lub zdjęć. Nasze trójwymiarowe prace są bardzo wytrzymałe, a przy tym ich wygląd jest bardzo estetyczny. Zachęcamy więc serdecznie do podjęcia z nami współpracy - szczegóły oferty opisaliśmy na naszej stronie internetowej.

wizualizacja 3d

Płyty budowlane

Jeśli jesteście Państwo na etapie budowy lub projektowania obiektów, mających za zadanie spełniać funkcję hal targowych, prezentacyjnych lub magazynowych, zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniem, jakie daje swoim Klientom marka Murgrabia. Bowiem, domeną nasze działalności są płyty trapezowe PCW, pełniące funkcję pokrycia.

Płyty trapexowe PCW

Elektroniczne gadżety reklamowe

Firma Blueboat oferuje elektroniczne gadżety reklamowe opatrzone nadrukiem lub grawerem logo Państwa firmy. Znajdziecie Państwo u nas między innymi szeroki wybór power banków w różnych wzorach i kolorach, wykonanych z różnych tworzyw i materiałów. Ich funkcjonalność i atrakcyjny wygląd z pewnością przyczynią się do rozpowszechniania wizerunku Państwa marki.

Power bank

Zakład Konstrukcyjno-Mechaniczny Palimet - park maszynowy

Odwiedź naszą stronę internetową, zapoznaj się z dostępnymi informacjami i skorzystaj z usług Zakładu Konstrukcyjno-Mechanicznego Palimet. Nasza narzędziownia jest miejscem, w którym zajmujemy się realizacją Państwa zleceń - modernizujemy, naprawiamy i ulepszamy przekazane nam podzespoły oraz maszyny.

Narzędziownia

Naprawa urządzeń drukujących

Jeżeli interesują Państwa doskonałe produkty takie jak kserokopiarki Sharp lub Konica Minolta - zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy Państwu jakość, jakiej nie da żadna firma konkurencyjna. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie jak dobre są kserokopiarki tej marki - zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

serwis drukarek lublin

Badania technik spawalniczych

Jedną z najpopularniejszych metod nieniszczących, są badania radiograficzne. Dzięki swojej wyjątkowej precyzji oraz wiarygodności zjednały sobie rzeszę zadowolonych Klientów na całym świecie. Wykorzystanie promieniowania X bądź gamma, znajduje swoje zastosowania w medycynie, przemyśle elektronicznym, lotniczym, maszynowym, odlewnictwie, spawalnictwie, obróbce plastycznej i wielu innych. Firma Komplex90 oddaje w ręce swoich Klientów bogatą ofertę usług, których listę znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

Badania radiograficzne

Cięcie laserem

W ofercie usług, jakie świadczy dla Państwa nasza firma zapewniając swoim klientom nie tylko najwyższą jakość naszych realizacji, ale także najniższe ceny, jakie Państwu oferujemy znajdziecie Państwo liczne metody, jakie wykorzystywane są do wykonywania odpowiedniej obróbki materiałów, jak na przykład oferowane przez nas wycinanie laserem, jakie realizowane jest na stali węglowej, nierdzewnej, a także materiałach aluminiowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Wycinanie laserem

Sprawdź naszą ofertę!

Chcesz skorzystać z oferty na cięcie wodą i szukasz najlepszej propozycji w tym zakresie - zgłoś się do nas i przekonaj, że jesteśmy w stanie zapewnić Ci to, czego szukasz. Cechuje nas doświadczenie i profesjonalizm, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy także do skorzystania z pozostałych usług realizowanych przez naszą firmę - mamy nadzieję, że ta współpraca zakończy się dla Ciebie satysfakcjonującymi rezultatami. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie.

Cięcie wodą

Szanowni Państwo, nasza oferta przygotowana z myślą o Państwa satysfakcji to wyjątkowa promocja cenowa przy zachowaniu najwyższej jakości. W aktualnej promocji posiadamy manipulator do beczek - niezawodne urządzenie służące do przenoszenia różnego rodzaju beczek - od tych lekkich po te bardzo ciężkie. Nasze manipulatory posiadają certyfikaty i są wyjątkowe w swoim użytkowaniu. Zapraszamy!

manipulator do beczek

Produkty Heyman w ofercie Biura Handlowego Janecki Sp.j.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą biura handlowego Janecki Sp.j.. Proponujemy, między innymi, przepusty kablowe Heyman - z odgiętką, z dodatkowym mocowaniem śrubą, z kołnierzem ochronnym, proste lub kątowe, a także inne modele. Świetnie sprawdzają się w swojej roli i mogą być wszechstronnie wykorzystane do wielorakich zastosowań. Duży wybór i korzystne ceny z pewnością przypadną Państwu do gustu. To pozycje zdecydowanie godne polecenia- zamów już dziś.

Przepusty kablowe

Testy bezpieczeństwa systemów IT

Stosowanie rozwiązań naszej firmy poprawia nie tylko bezpieczeństwo systemów informatycznych, ale także ich jakość,a wszystko to dzięki oparciu o wypracowane latami metody kodowania. Właśnie dzięki naszym standardom jesteśmy w stanie świadczyć wysokiej jakości usługi. Oferujemy doskonałe rozwiązania, takie, które spotkały się już z uznaniem największych firm na świecie.

bezpieczeństwo systemów informatycznych

http://www.niwa.pl/zbiorniki_cisnieniowe,44,pl.html

Naszą specjalnością są zbiorniki sprężonego powietrza. Tworząc je stosujemy rozwiązania na najwyższym poziomie, dlatego mamy całkowitą pewność, że klienci będą zadowoleni z ich wyboru. Wybierz najlepsze na rynku zbiorniki sprężonego powietrza - dołożymy wszelkich starań, by ich eksploatacja przyniosła Ci same korzyści.

Zbiorniki sprężonego powietrza

Usprawnienia dla inwalidów

Firma Techwind prezentuje w swojej ofercie rozmaite rozwiązania dzwigowe: windy osobowe i towarowe ale również systemu ułatawiąjące dostęp do budynków dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Nasze platformy schodowe oraz podnośniki dla niepełnosprawnych znjadują zastosowanie między innymi w rozmaitych budynkach użyteczności publicznej.

Podnośniki dla niepełnosprawnych

www.aircomp.pl

Osoby zamawiające sprężarki śrubowe często opowiadają o tym, że poziom tego rodzaju rozwiązań wcale nie budzi ich bezsprzecznego zachwytu. Sprzedaż sprężarek to zadanie, jakie stawia sobie nadspodziewanie duża liczba firm w wielu przypadkach przekonujemy się jednak, że poziom tego rodzaju usług pozostawia wiele do życzenia. Trudno zresztą nawet odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie o przyczynę zaistnienia takiej sytuacji nie sposób jednak nie zgodzić się z osobami uważającymi, że firm oferujących sprężarki jest po prostu zbyt dużo.

Sprężarki śrubowe

Zbiorniki z nowoczesnej produkcji

Rozbudowane zaplecze techniczne oraz nowoczesny park maszynowy umożliwiają nam produkcję specjalistycznych zbiorników stalowych, także z materiałów nierdzewnych lub kwasoodpornych. Można w nich przechowywać żywność, wodę pitną, kwasy, a nawet gazy. Na zlecenie wykonujemy także rozbudowane projekty z dodatkowymi elementami.

Zbiorniki stalowe

Profesjonalne aplikacje mobilne

Zachęcamy do skorzystania z naszego generatora, jaki zamieściliśmy dla Państwa na naszej stroni internetowej, gdzie będziecie Państwo mogli wykonać aplikacje na zamówienie, które wyposażone zostaną w liczne funkcjonalności, jak między innymi możliwość wysyłania wiadomości do Państwa klientów, umieszczania na urządzeniach mobilnych licznych kart lojalnościowych czy rabatowych, dzięki czemu Państwa klienci nie muszą ze sobą nosić dodatkowych plastikowych kart. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami.

Aplikacje na zamówienie

Dokładny pomiar temperatury i przepływu powietrza - urządzenia z Testo

Przedstawiamy kompaktowe, a jednocześnie niezwykle wydajne urządzenie pomiarowe - termoanemometr. Zajdziesz je na stronie internetowej firmy Testo w specjalistycznej wersji 425. Możliwe jest dołączenie do sprzętu sondy przepływu, o średnicy do 7,5 milimetra. Za jego pomocą możliwe jest zmierzenie i zapisanie odczytu temperatury, a także prędkości przepływu powietrza. Daje ono także możliwość bieżącego pokazywania danych na temat ciepła. Aparat posiada funkcję Auto OFF znacznie oszczędzającą energię.

Termoanemometr

Sklep z opakowaniami

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą najwyższej jakości folii bąbelkowej, która świetnie sprawdzi się jako materiał opakowaniowy i zabezpieczający. Dzięki pęcherzykowej budowie będzie ona stanowiła wspaniałą ochronę przed zabrudzeniami, zanieczyszczeniami oraz przenikaniem zapachów, a także amortyzowała przed uszkodzeniami mechanicznymi. Europe-Stretch oferuje produkty, które wykazują się elastycznością, transparentnością oraz wysoką odpornością na rozrywanie, gwarantując najlepszą osłonę dla sprzętu RTV/AGD, mebli, ceramiki i wielu innych przedmiotów.

folia bąbelkowa pęcherzykowa

Altersa - detektor gazu

Firma Altersa proponuje Państwu profesjonalny detektor gazu, który pozwoli wykryć wydobywający się z nieszczelnej instalacji gaz, a także pozwoli na szybką reakcję w przypadku awarii. Zapewniamy, że nie będą Państwo żałować wyboru naszych produktów z uwagi na ich najwyższą klasę działania oraz niezawodność. Na pewno detektor gazu jest niezbędnym elementem pracy w różnego rodzaju obiektach, w których działa się z gazem, funkcjonuje ogrzewanie gazowe, czy po prostu istnieje ryzyko wydobywania się niebezpiecznych oparów.

Detektor gazu