Elektroniczne gadżety reklamowe

Firma Blueboat oferuje elektroniczne gadżety reklamowe opatrzone nadrukiem lub grawerem logo Państwa firmy. Znajdziecie Państwo u nas między innymi szeroki wybór power banków w różnych wzorach i kolorach, wykonanych z różnych tworzyw i materiałów. Ich funkcjonalność i atrakcyjny wygląd z pewnością przyczynią się do rozpowszechniania wizerunku Państwa marki.

Power bank

Zakład Konstrukcyjno-Mechaniczny Palimet - park maszynowy

Odwiedź naszą stronę internetową, zapoznaj się z dostępnymi informacjami i skorzystaj z usług Zakładu Konstrukcyjno-Mechanicznego Palimet. Nasza narzędziownia jest miejscem, w którym zajmujemy się realizacją Państwa zleceń - modernizujemy, naprawiamy i ulepszamy przekazane nam podzespoły oraz maszyny.

Narzędziownia

Naprawa urządzeń drukujących

Jeżeli interesują Państwa doskonałe produkty takie jak kserokopiarki Sharp lub Konica Minolta - zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy Państwu jakość, jakiej nie da żadna firma konkurencyjna. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie jak dobre są kserokopiarki tej marki - zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

serwis drukarek lublin

Cięcie laserem

W ofercie usług, jakie świadczy dla Państwa nasza firma zapewniając swoim klientom nie tylko najwyższą jakość naszych realizacji, ale także najniższe ceny, jakie Państwu oferujemy znajdziecie Państwo liczne metody, jakie wykorzystywane są do wykonywania odpowiedniej obróbki materiałów, jak na przykład oferowane przez nas wycinanie laserem, jakie realizowane jest na stali węglowej, nierdzewnej, a także materiałach aluminiowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Wycinanie laserem

Sprawdź naszą ofertę!

Chcesz skorzystać z oferty na cięcie wodą i szukasz najlepszej propozycji w tym zakresie - zgłoś się do nas i przekonaj, że jesteśmy w stanie zapewnić Ci to, czego szukasz. Cechuje nas doświadczenie i profesjonalizm, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy także do skorzystania z pozostałych usług realizowanych przez naszą firmę - mamy nadzieję, że ta współpraca zakończy się dla Ciebie satysfakcjonującymi rezultatami. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie.

Cięcie wodą

Testy bezpieczeństwa systemów IT

Stosowanie rozwiązań naszej firmy poprawia nie tylko bezpieczeństwo systemów informatycznych, ale także ich jakość,a wszystko to dzięki oparciu o wypracowane latami metody kodowania. Właśnie dzięki naszym standardom jesteśmy w stanie świadczyć wysokiej jakości usługi. Oferujemy doskonałe rozwiązania, takie, które spotkały się już z uznaniem największych firm na świecie.

bezpieczeństwo systemów informatycznych

http://www.niwa.pl/zbiorniki_cisnieniowe,44,pl.html

Naszą specjalnością są zbiorniki sprężonego powietrza. Tworząc je stosujemy rozwiązania na najwyższym poziomie, dlatego mamy całkowitą pewność, że klienci będą zadowoleni z ich wyboru. Wybierz najlepsze na rynku zbiorniki sprężonego powietrza - dołożymy wszelkich starań, by ich eksploatacja przyniosła Ci same korzyści.

Zbiorniki sprężonego powietrza

Usprawnienia dla inwalidów

Firma Techwind prezentuje w swojej ofercie rozmaite rozwiązania dzwigowe: windy osobowe i towarowe ale również systemu ułatawiąjące dostęp do budynków dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Nasze platformy schodowe oraz podnośniki dla niepełnosprawnych znjadują zastosowanie między innymi w rozmaitych budynkach użyteczności publicznej.

Podnośniki dla niepełnosprawnych

www.aircomp.pl

Osoby zamawiające sprężarki śrubowe często opowiadają o tym, że poziom tego rodzaju rozwiązań wcale nie budzi ich bezsprzecznego zachwytu. Sprzedaż sprężarek to zadanie, jakie stawia sobie nadspodziewanie duża liczba firm w wielu przypadkach przekonujemy się jednak, że poziom tego rodzaju usług pozostawia wiele do życzenia. Trudno zresztą nawet odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie o przyczynę zaistnienia takiej sytuacji nie sposób jednak nie zgodzić się z osobami uważającymi, że firm oferujących sprężarki jest po prostu zbyt dużo.

Sprężarki śrubowe

Zbiorniki z nowoczesnej produkcji

Rozbudowane zaplecze techniczne oraz nowoczesny park maszynowy umożliwiają nam produkcję specjalistycznych zbiorników stalowych, także z materiałów nierdzewnych lub kwasoodpornych. Można w nich przechowywać żywność, wodę pitną, kwasy, a nawet gazy. Na zlecenie wykonujemy także rozbudowane projekty z dodatkowymi elementami.

Zbiorniki stalowe

Dokładny pomiar temperatury i przepływu powietrza - urządzenia z Testo

Przedstawiamy kompaktowe, a jednocześnie niezwykle wydajne urządzenie pomiarowe - termoanemometr. Zajdziesz je na stronie internetowej firmy Testo w specjalistycznej wersji 425. Możliwe jest dołączenie do sprzętu sondy przepływu, o średnicy do 7,5 milimetra. Za jego pomocą możliwe jest zmierzenie i zapisanie odczytu temperatury, a także prędkości przepływu powietrza. Daje ono także możliwość bieżącego pokazywania danych na temat ciepła. Aparat posiada funkcję Auto OFF znacznie oszczędzającą energię.

Termoanemometr

Sklep z opakowaniami

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą najwyższej jakości folii bąbelkowej, która świetnie sprawdzi się jako materiał opakowaniowy i zabezpieczający. Dzięki pęcherzykowej budowie będzie ona stanowiła wspaniałą ochronę przed zabrudzeniami, zanieczyszczeniami oraz przenikaniem zapachów, a także amortyzowała przed uszkodzeniami mechanicznymi. Europe-Stretch oferuje produkty, które wykazują się elastycznością, transparentnością oraz wysoką odpornością na rozrywanie, gwarantując najlepszą osłonę dla sprzętu RTV/AGD, mebli, ceramiki i wielu innych przedmiotów.

folia bąbelkowa pęcherzykowa

Twoje bezpieczeństwo dzieki Guard System

Profesjonalne alarmy domowe, dla firm i przedsiębiorstw, a także domków jednorodzinnych czy monitoringu osiedlowe. Postaw na bezpieczeństwo własne i swojej rodziny. Zaufaj produktom najwyższej klasy i wybierz systemy z naszej oferty. Więcej informacji mogą Państwo odnaleźć pod adresem www.guardtsystem.pl.

alarmy Poznań

Programy wyposażenia szkoły

Nasza firma zajmuje się sprzedażą projektorów, dotykowych monitorów, głośników i innych urządzeń interaktywnych dla placówek dydaktycznych. Aktywna tablica to program MEN dla szkół, które nie posiadają jeszcze sprzętu multimedialnego, pomagającego w prowadzeniu zajęć - u nas otrzymasz także pomoc przy składaniu wniosku o jego dofinansowanie!

Aktywna tablica - program MEN dla szkół

Zapewniamy Państwu szybki i perfekcyjnie wykonany montaż klimatyzacji. Kraków jest miastem, gdzie znajdziecie Państwo naszą ofertę, w ramach której możecie Państwo znaleźć usługi, jakie świadczone są przez naszych specjalistów, którzy nie tylko wykonają i zaprojektują dla Państwa odpowiednie systemy, ale tajże zadbają o ich kondycję.

montaż klimatyzacji Kraków

Usuwanie zanieczyszczeń z wody

Uzdatnianie wody jest skomplikowanym procesem polegającym na usuwaniu z niej nie tylko fizycznych zanieczyszczeń, ale także szkodliwych substancji chemicznych. Złoża odżelaziające działają katalitycznie, utleniając wodorotlenki żelaza do łatwiejszej do odfiltrowania formy, eliminują także siarkowodór oraz związki manganu.

Złoża odżelaziające

Energia słoneczna ma naprawdę ogromny potencjał i jeśli zostanie odpowiednio wykorzystana może stać się w przyszłości jednym z kluczowych sposobów pozyskiwania prądu. Instalacja paneli fotowoltaicznych, czym zajmuje się nasza firma, to usługa, w obrębie której zapewnimy Państwu możliwość korzystania z własnej instalacji, która szybko zacznie generować dla Was znaczne nadwyżki energii.

Instalacja paneli fotowoltaicznych

Projektowanie wspomagane komputerowo

Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie bazy informatycznej do projektowania wspomaganego komputerowo. Oferowane oprogramowanie CAD jest skutecznym narzędziem produkcji zaawansowanych części przemysłowych. Umożliwia ono modelowanie bryłowe oraz powierzchniowe, a także wytwarzanie tłoczników i stempli.

Oprogramowanie CAD

Wypożyczenie sprzętu do wideokonferencji

Podczas planowania konferencji lub szkolenia, które obejmuje osoby zamieszkujące odległe miejsca, warto wziąć pod uwagę wideokonferencję. Nasza firma w Warszawie zapewni wynajem projektora i innych sprzętów niezbędnych do przeprowadzenia transmisji. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z komunikacji internetowej, ale nie dysponują własnym sprzętem.

Wynajem projektora Warszawa

Narzędzia warsztatowe

Zajmujemy się sprzedażą narzędzi pomiarowych i skrawających od przeszło 25 lat. Oferujemy kątowniki metalowe, które pomogą połączyć różne elementy instalacji budowlanych. Dzięki ich użyciu w trakcie budowy czy remontu możemy być pewni, że półka czy inne akcesoria będą odpowiednio usztywnione i wytrzymałe ze względu na zastosowanie dobrej jakości stali.

Kątowniki metalowe

Wytrzymałe opakowania detali

Tylko odpowiednie opakowanie towaru daje gwarancję, że dotrze on na miejsce przeznaczenia bez uszkodzeń. Dobrym środkiem do celu będzie tu zgrzewarka folii, na przykład termokurczliwej z polietylenu. Maszyna ta nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki potrójnemu systemowi łączenia opakowania ściśle przylegają do produktów. Powstały w ten sposób styk jest szeroki na 1,5 mm. Dzięki małej mocy i wydajności rzędu 400 detali na godzinę urządzenie jest oszczędne, a zarazem produktywne.

Zgrzewarka folii

Elementy urządzeń do pomiaru ciężaru

Oferujemy Państwu różnorodne produkty, służące do budowy sprzętu, umożliwiającego pomiar ciężaru towarów. Każde urządzenie musi być wyposażone w elementy, obejmujące m.in. czujniki wagowe, które stanowią nieodzowny element każdego montowanego urządzenia tego typu. Proponujemy także legalizację gotowego modelu.

czujniki wagowe

Instalacje sanitarne

Posiadamy duże doświadczenie w zakładaniu systemów grzewczych oraz sanitarnych na terenie Śląska. Oferujemy usługi wodno-kanalizacyjne szczególnie w Bielsko-Białej. Wśród naszych klientów są zarówno osoby prywatne, jak i wspólnoty mieszkaniowe czy przedsiębiorcy, którzy pragną doprowadzić odpowiednie instalacje do budynku swojej firmy.

Usługi wodno kanalizacyjne Bielsko Biała

Projektując zabezpieczenie przeciwpożarowe w budynkach przemysłowych, należy zwrócić uwagę na szereg wymagań, które muszą zostać spełnione. Jednym z nich jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Klapy dymowe mają bowiem za zadanie odprowadzić wytworzony w czasie pożaru dym oraz inne trujące substancje przez dach hali.

Klapy dymowe

Akcesoria montażowe

Naszym klientom oferujemy elementy wyposażenia do rur, jakimi są redukcje ze stali nierdzewnej. Ich zastosowanie znacznie ułatwia montaż, ponieważ pozwalają one na łączenie instalacji rurowych o różnych średnicach. Ponadto zastosowany do ich produkcji materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Redukcje ze stali nierdzewnej