Drescher Euro-Label

Funkcjonalne etykiety termiczne to jeden z artykułów, jakie oferujemy naszym nabywcom z różnych branż. Ich doskonałe właściwości powodują, że świetnie nadają się do oznaczania żywności. Jeżeli chcesz mieć pewność, że otrzymałeś najlepszy produkt na rynku, wybierz nasze produkty, a na pewno będziesz zadowolony z dokonanego zakupu.

Etykiety termiczne

Naszywki reklamowe

Nasza poznańska firma specjalizuje się w wykonywaniu haftu reklamowego komputerowego. Usługi, które świadczymy są doskonałymi elementami marketingowymi. Służą nie tylko do znakowania produktów, ale i do ozdabiania gadżetów marketingowych. Nasze naszywki i emblematy same mogą stać się oryginalnym rekwizytem.

haft reklamowy

Usługi poligraficzne wielkoformatowe

Jeżeli jesteś organizatorem festiwalu, wystawiasz właśnie sztukę teatralną lub pragniesz poinformować ewentualnych klientów o odbywającym się w Twoim mieście konkursie lub występie, polecamy druk plakatów. W naszej drukarni masz możliwość wybrania odpowiedniej gramatury, określenia rozmiarów i wybrania wielkości nakładu przez Internet! Jest to niezwykłe ułatwienie dla osób nie chcących marnować czasu na dojazdy do firmy w celu potwierdzenia zamówienia. Zapewniamy rzetelną i szybką realizację zleceń.

druk plakatów

Grafmix - mobilne reklamy

Zyskajcie Państwo wyjątkowy sposób na promocję swojego przedsiębiorstwa i dotrzyjcie do dużej ilości Klientów. Doskonałym sposobem na osiągnięcie tego celu jest reklama za pomocą oklejenia auta, która jest w pełni mobilnym sposobem na prezentowanie Klientom oferty - w tym usług i produktów firmy. Zapewniamy szeroki wybór możliwości, w pełni indywidualnie realizując wszelkie zlecenia naszych Klientów. Dzięki wysokiej jakości wykonania produktów Grafmix, z całą pewnością będzie on również doskonałą ozdobą pojazdu.

litery blokowe kraków

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie liczne materiały reklamowe, jakie wykonujemy dla naszych klientów. Świadczymy dla Was również druk ulotek. Łódź stanowi siedzibę naszej firmy, gdzie znajdziecie możliwość wykonania różnych ich formatów czy też kształtów, dopasowanych do Waszych projektów.

Druk ulotek

Energia cieplna do domów i firm

Godny zaufania dostawca energii cieplnej na terenie Pomorza. Grupa GPEC przygotowała atrakcyjne cenowo taryfy dla klientów indywidualnych, jak również spółdzielni mieszkaniowych oraz przedsiębiorstw. Przyłączenie się do sieci miejskiej to także możliwość skorzystania w razie awarii z pogotowia lokatorskiego.

GPEC