Naszywki reklamowe

Nasza poznańska firma specjalizuje się w wykonywaniu haftu reklamowego komputerowego. Usługi, które świadczymy są doskonałymi elementami marketingowymi. Służą nie tylko do znakowania produktów, ale i do ozdabiania gadżetów marketingowych. Nasze naszywki i emblematy same mogą stać się oryginalnym rekwizytem.

haft reklamowy

Usługi poligraficzne wielkoformatowe

Jeżeli jesteś organizatorem festiwalu, wystawiasz właśnie sztukę teatralną lub pragniesz poinformować ewentualnych klientów o odbywającym się w Twoim mieście konkursie lub występie, polecamy druk plakatów. W naszej drukarni masz możliwość wybrania odpowiedniej gramatury, określenia rozmiarów i wybrania wielkości nakładu przez Internet! Jest to niezwykłe ułatwienie dla osób nie chcących marnować czasu na dojazdy do firmy w celu potwierdzenia zamówienia. Zapewniamy rzetelną i szybką realizację zleceń.

Druk Plakatów

Grafmix - mobilne reklamy

Zyskajcie Państwo wyjątkowy sposób na promocję swojego przedsiębiorstwa i dotrzyjcie do dużej ilości Klientów. Doskonałym sposobem na osiągnięcie tego celu jest reklama za pomocą oklejenia auta, która jest w pełni mobilnym sposobem na prezentowanie Klientom oferty - w tym usług i produktów firmy. Zapewniamy szeroki wybór możliwości, w pełni indywidualnie realizując wszelkie zlecenia naszych Klientów. Dzięki wysokiej jakości wykonania produktów Grafmix, z całą pewnością będzie on również doskonałą ozdobą pojazdu.

litery blokowe kraków

Banery informacyjne i szyldy na zamówienie

Sprawny marketing wymaga dobrej komunikacji wizualnej. Agencja reklamowa w Radomiu pomoże Ci w utworzeniu przyjaznego i czytelnego wizerunku. Oferujemy grawerowanie mechaniczne, a także za pomocą laseru, drukowanie wielkoformatowych banerów, oklejanie witryn oraz tworzenie szyldów i tablic informacyjnych, umożliwiających identyfikację danej firmy.

Agencja reklamowa Radom

Wydruki materiałów szkoleniowych i reklamowych

Proponujemy wysokiej jakości materiały poligraficzne. Nieprzypadkowo nazywamy się DreamPrint - co drukujemy? Katalogi, certyfikaty, notesy, banery, i wiele, wiele innych akcesoriów. Specjalizujemy się w produkcji poligraficznej metodą cyfrową oraz offsetową arkuszową. Nasza firma posiada również bogato wyposażoną introligatornię.

DreamPrint - co drukujemy?

Produkty reklamowe

Zajmujemy się designem oraz produkcją materiałów reklamowych i wyposażenia dla biur. Oferujemy profesjonalne projektowanie katalogów firmowych, okładek, broszur oraz teczek reklamowych. Produkty te są wysokiej jakości i będą miały duży wpływ na budowanie pozytywnej identyfikacji wizualnej oraz wizerunku Państwa firmy.

Projektowanie katalogów firmowych