Drescher Euro-Label

Funkcjonalne etykiety termiczne to jeden z artykułów, jakie oferujemy naszym nabywcom z różnych branż. Ich doskonałe właściwości powodują, że świetnie nadają się do oznaczania żywności. Jeżeli chcesz mieć pewność, że otrzymałeś najlepszy produkt na rynku, wybierz nasze produkty, a na pewno będziesz zadowolony z dokonanego zakupu.

Etykiety termiczne

Naszywki reklamowe

Nasza poznańska firma specjalizuje się w wykonywaniu haftu reklamowego komputerowego. Usługi, które świadczymy są doskonałymi elementami marketingowymi. Służą nie tylko do znakowania produktów, ale i do ozdabiania gadżetów marketingowych. Nasze naszywki i emblematy same mogą stać się oryginalnym rekwizytem.

haft reklamowy

Usługi poligraficzne wielkoformatowe

Jeżeli jesteś organizatorem festiwalu, wystawiasz właśnie sztukę teatralną lub pragniesz poinformować ewentualnych klientów o odbywającym się w Twoim mieście konkursie lub występie, polecamy druk plakatów. W naszej drukarni masz możliwość wybrania odpowiedniej gramatury, określenia rozmiarów i wybrania wielkości nakładu przez Internet! Jest to niezwykłe ułatwienie dla osób nie chcących marnować czasu na dojazdy do firmy w celu potwierdzenia zamówienia. Zapewniamy rzetelną i szybką realizację zleceń.

druk plakatów

Grafmix - mobilne reklamy

Zyskajcie Państwo wyjątkowy sposób na promocję swojego przedsiębiorstwa i dotrzyjcie do dużej ilości Klientów. Doskonałym sposobem na osiągnięcie tego celu jest reklama za pomocą oklejenia auta, która jest w pełni mobilnym sposobem na prezentowanie Klientom oferty - w tym usług i produktów firmy. Zapewniamy szeroki wybór możliwości, w pełni indywidualnie realizując wszelkie zlecenia naszych Klientów. Dzięki wysokiej jakości wykonania produktów Grafmix, z całą pewnością będzie on również doskonałą ozdobą pojazdu.

litery blokowe kraków

Energia cieplna do domów i firm

Godny zaufania dostawca energii cieplnej na terenie Pomorza. Grupa GPEC przygotowała atrakcyjne cenowo taryfy dla klientów indywidualnych, jak również spółdzielni mieszkaniowych oraz przedsiębiorstw. Przyłączenie się do sieci miejskiej to także możliwość skorzystania w razie awarii z pogotowia lokatorskiego.

GPEC

Rozwijaj karierę w branży energetycznej

Interesuje Cię branża ciepłownicza i zastanawiasz się nad pracą w Grupie GPEC? Opinie naszych pracowników, jak również kandydatów są dla nas bardzo ważne, dlatego też nieustannie rozwijamy się i we współpracy stawiamy na komunikację partnerską. Jeśli dołączysz do naszego zespołu możesz liczyć na możliwość zdobywania nowych kompetencji i uprawnień, a także na bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

GPEC Opinie

Nowoczesne sposoby do sprawdzenia sieci

Firmą, która korzysta z niecodziennych i nowoczesnych sposobów na sprawdzanie nieszczelności swojej sieci ciepłowniczej, jest Grupa Gpec Sp. z o.o.. Przedsiębiorstwo korzystało m.in. z samolotu, który umożliwiał wyszukanie wszelkich nieszczelności oraz znalezienie najsłabszych miejsc sieci, dzięki czemu możliwe było zaplanowanie ewentualnych napraw.

Gpec Sp. z o.o.

Banery informacyjne i szyldy na zamówienie

Sprawny marketing wymaga dobrej komunikacji wizualnej. Agencja reklamowa w Radomiu pomoże Ci w utworzeniu przyjaznego i czytelnego wizerunku. Oferujemy grawerowanie mechaniczne, a także za pomocą laseru, drukowanie wielkoformatowych banerów, oklejanie witryn oraz tworzenie szyldów i tablic informacyjnych, umożliwiających identyfikację danej firmy.

Agencja reklamowa Radom

Reklama - ulotki, wizytówki

Zafunduj swojej firmie profesjonalnie wykonany, odporny na promienie UV oraz wszelkie warunki atmosferyczne baner reklamowy! Nasza agencja z Wadowic od lat zajmuje się drukiem wielkoformatowym, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pokaż wszystkim, czym zajmuje się twoja firma!

Baner reklamowy